Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk csak akkor "udvarolnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk csak akkor "udvarolnak" egy lánynak ha az tetszik nekik?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy a fiúk akkor akarnak valamit, ha kifejezetten vonzónak találják a kiszemeltet? ha pl, nem is akar vele összejönni, csak kis kaland.. csók és talán szex is, de ehhez kell hogy tetszen az a valaki?!

és még egy: a merevedés bekövetkezése ilyen állapotban mit jelent? nagyon érdekli a csaj?! vagy csak meghúzná és nem érdekelné tovább?

köszi a válaszokat.


2012. aug. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor udvarlók,ha valóban érdekel a lány.

A merevedés pedig szexuálisan adódik.Ha jó teste van,akkor beindul a szaporodási ösztön

2012. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hat ez egy nagyon jo kerdes magam is voltam ilyen hejzetben es szerintem a pasitol fugg , hogy mennyire szemet a csajokkal szemben . de amugya pasik olyannak aki nem tetszik nekik nem bokolnak es nem udvarolgatnak ha nem haggyak a francba :)) :P .
2012. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha látom érdemes érte küzdeni akkor igen.
2012. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én speciál nem csak akkor udvarolok ha szeretnék tőle valamit, mert én ezt élvezem, imádom nézni a lányok reakcióit, de persze annyi kell, hogy legalább külsőre bejöjjön. Sose úgy indulok neki, hogy addig meg sem állok, amíg nem lesz a barátnőm, mert egy cseppet sem foglalkoztat a barátnő téma. Lesz, ami lesz alapon megyek.

Hát nekem simán flört vagy "udvarlás" közben még nem volt spontán merevedésem, ahhoz azért több kell, pl ha simogatom, vagy csókolózunk, de ez nyílván az izgalmi állapot miatt van.


22/F

2012. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy lefeküdjek egy lánnyal, igen, kell az, hogy tetszen. Már bocsánat, de ha nem tetszővel belemennék egy kalandba, az olyan lenne, mintha férfival vagy kutyával csinálnám.


A merevedés nem azt jelenti, hogy érdekli a csaj, hanem sexuálisan felizgatja. Nem ugyanaz a kettő. Gondolj bele, milyen ciki lenne nekünk férfiaknak álló szerszámmal az utcán közlekedni, csak azért, mert megláttunk egy szép lányt :-)

2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat!

de ha szexuálisan felizgul, akkor az már több, mint tetszés?

2012. aug. 16. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy az más érzés. Olyankor azért áll a cerka, mert legszívesebben ott helyben meghúznám. De van olyan eset, amikor én pl. ugyanúgy érzek, de mégsem áll föl, mert csak fejben húznám meg, de testileg nem. Mindegy, ezt nem könnyű leírni :-) Gondolom te lány vagy, neked is volt már olyan, hogy megláttál egy fiút, legszívesebben le is feküdtél volna vele, mégse nedvesedtél be, na most kb. nálunk is hasonló a helyzet :-)
2012. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem:) köszii:))
2012. aug. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!