Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek külsőre tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek külsőre tetszik Vin Diesel?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja kiről van szó, és csak hülyeséget írna, az légyszives tartsa meg magának

2012. aug. 15. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden férfi álma Vind Diesel testalkata csak az a gáz hogy Vini koxolt!
2012. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ráadásul tenyérbemászó képe van. Dwayne Johnson a jó pasi, vagy Till Lindemann a Rammsteinből.
2012. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyok, a teste kitűnő, és olyan kis édes pofa, még akkor is mikor rossz fiút játszik :D a Fast Five-ban is szívdöglesztő, csak egy baja van; hogy öregszik.. :( 15/L
2012. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teste nem rossz az biztos ,de arcra nekem nem jön be..nekem az fontosabb,mint a test,így nem tetszik.
2012. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont példa azokra a kopasz kigyúrt állatokra akiket messziről elkerülök.

Nagyon nem..

2012. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhha!!!!
2012. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha:)
2012. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy rosszul néz ki, de abszolúte nem az esetem, nem bírom magam mellett elképzelni.
2012. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Naaaaaagyon jó kan!! Nem számít hány éves!
2013. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!