Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megszerettem egy fiút aki a legjobb fiú haverom. Ő is tudja hogy szeretem. De sokat veszekszünk mostanába. Nem kellett volna megismernem. Elfelejteni nem tudom. Minden rá emlékeztet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek ha tudtok! Mit csináljak?
2012. aug. 16. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
6%

Komolyan, minden lánynak a legjobb barátjába kell beleszeretnie?

Most ez a divat?

2012. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemfogom Megmondani válasza:

Valld be neki hogy mit érzel, beszéljétek meg a dolgot (ez nem kinos,ha a legjobb haverod), és ha ő is ugyan ugy érez akkor minden rendben, ha nem akkor meg ugysem tudsz mit tenni... nem fogsz belehalni, barátok maradtok.

Egyébként nálunk ez forditva van, a legjobb barátom szerelmes belém, de én nem érzek ő iránta ÚGY. elfogadta, és még mindig barátok vagyunk. :)

2012. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi az, hogy nem kellett volna megismerned, miért? Mit tett? Ej, mindent harapófogóval kell kihúzni az emberekből?
2012. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!