Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan rossz, hogy látni sem akar, se szeretőként, se barátként, se haverként, se ismerősként, tehát sehogy sem?

Figyelt kérdés

Nem tudtam más kategóriába tenni a kérdést...

Nem hiszem el, hogy ennyire mocskos és gonosz legyek, hogy tényleg nem akar látni akkor se ha erre jár! :(


2012. aug. 16. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi történt az utolsó találkozáskor, beszélgetéskor?
2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős. Ilyenek az emberi kapcsolatok, ez a végzetük, hogy vége lesz, kihűlnek. Ezért nem is kell nekem senki. Minek strapáljam magam ha úgyis feleslegessé válok?


21/N

2012. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy jóideje nem találkoztunk, mert elment vidékre, weben telefonon tartjuk a kapcsolatot, és a távolság eléggé megnehezítette köztünk a kommunikációt... - viták, elhidegülés. Most jönne vissza, de én nem kellek neki, pedig szerintem ha élőben látnánk végre egymást és végre jól érezhetnénk magunkat az sok mindent jóvá tenne.
2012. aug. 16. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez már nem is párkapcsolati kérdés, részemről akár baráti is lehetne a találka.
2012. aug. 16. 11:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2012. aug. 16. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szikra nála, és nem akarja újraéleszteni. Ehhez az kell, hogy még egy szót sem vált az adott féllel.
2012. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne feléleszteni a szikrát?
2012. aug. 16. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél nem akarja, akkor sehogy.
2012. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!