Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz kedvem van! Felvidít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kedvem van! Felvidít valaki? Akar valaki beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kedvem van és kellene valaki aki felvidít,de nem ismer! Főleg lányok irjanak légyszi! Semmi hátsó szándékom nincs, csak tényleg dumálni akarok!
2010. aug. 3. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez mióta társkereső?
2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah kihagytam h msnen! és 21F
2010. aug. 3. 23:12
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem elég egyértelmű h nem társkeresés céljábol irtam ki a kérdést! de mér offolsz??
2010. aug. 3. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
hát,ha van vmi konkrét bajod megpróbálok szívesen segíteni
2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor írtad volna ki h LÁNYOK!, én fiú létemre megnéztem a hírdetést, és a böszmeségedtől már aludni se fogok, érzem:@
2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

randizás kategória gondolom azért kérdezett rá arra hogy mióta lett társkereső az oldal...:)

miért van rossz kedved? xD legyen optimista gondolatod miiinderőől :)

2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaja, mondanám h szerelmi bánat, de igazából nem az,mert közel nem vagyok még a szerelem határán sem! csak felhuzott a viselkedésével és ezért kellene vki aki nem ismer h hogyan látszik kivülről
2010. aug. 3. 23:17
 8/10 A kérdező kommentje:
jo bocsi, azért irtam ide mert gyanitottam több válaszoló lesz mint az egyéb kérdés katban!
2010. aug. 3. 23:18
 9/10 haggyámán ***** válasza:

Ha nem ismeri mindkettőtöket, akkor nem is adhat pontos választ. Te a te verziódat fogod elmondani, a lány a saját verzióját mondaná el.

Tudom, ez most nem olyan, most tényleg ő a hibás blablabla. Én elhiszem. :)

2010. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
majd a tényekre szoritkozom...
2010. aug. 3. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!