Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy volt barátnőm megkeresett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy volt barátnőm megkeresett, hogy egy utolsó "alkalmat" szeretne velem, mert egy olyan betegsége van, ami néhány hónapon belül el fogja vinni. (Ez nem kitaláció. TUDOM, hogy gyógyíthatatlan beteg). Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem akar belerondítani az életembe, csak szeretné még egyszer "nőnek" érezni magát - velem.

Nem etikus ebbe belemenni, de félek a lelkiismeretemtől is, ami vissza fog majd köszönni, ha elzárkózok tőle és ugyanazt a "nyugtató" szöveget tolnám neki, amit a környezete.

Szerelmesek voltunk. Nem ezt várná tőlem.

Magamról: stabil, boldog párkapcsolatban élek,2 éves kisfiam van.

A lány is kapcsolatban él, de ezt ő is függetlenül kezelné ettől.



2012. aug. 16. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
én megtenném. persze csak ha titok marad...
2012. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A családomat nem tenném kockára semmiféleképpen.

Csakis úgy gondolkoztam rajta, hogy titok marad minden..

Egyébként pedig a lány kapcsolata már régen nem ér semmit sem.

Sok évnyi keserűséget és dühöt érzek benne, nem akar rosszat senkinek, csak kitombolni magát gyorsan.

Valahol úgy érzem, ennyivel tartozok neki, otthon nem tudják meg, meg úgyis csak ennyi volt az egész...


Nem ezt ajánlottátok, de talán már döntöttem is..


Köszönöm a válaszokat, tényleg.

2012. aug. 17. 08:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerinted ez mennyire tisztességes a családoddal szemben?
2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A családom, a kapcsolatunk nem forog veszélyben. Azt nem hagynám. Mennyire tisztességes? Nem az, tudom.

Ha ezzel az üggyel "kilengek" tőlük, azt hiszem még jobban értékelném az életet - velük.


Valószínűleg az én titkom maradna, amit eltemetek mélyre.


A fene tudja. Ha jól felbosszantom magam ezen a vívódáson, simán lehet, hogy hagyom a fenébe az egészet.

2012. aug. 17. 09:18
 15/18 anonim ***** válasza:

nem győzködlek mert amint látom már döntöttél. :)

én sem ezt tartom helyesnek amit csinálsz, de piszok sok erő kellene ahhoz hogy ne légy a lánnyal, hiszen haldoklik....

2012. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megtetted? Él még a lány?
2013. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Quatermain ***** válasza:
0%

Tökmindegy ilyenkor, hogy van-e családod vagy nincs, itt az erkölcsök számítanak és egy haldokló személynek, akihez jó és szép dolgok kötnek, annak az utolsó kívánságát illik teljesíteni és ez belefér. Mégegyszer elmondom, ilyenkor nem számít az új párkapcsolat meg a család, nem fogod elveszíteni őket, csak legyen maximális a diszkréció! Ezzel nem csalod meg a párod, jót cselekszel.


(Tudom a kérdés már elvesztette aktualitását, de remélem helyesen jártál el. Muszáj volt válaszolnom, mert a sok negatív válasz kissé..khm.)

2016. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy régia kérdés, de:


Az utolsó válaszolóval értek nagyjából egyet, és felvetem nmég, hogy a kérdező párja hátha beleegyezett (volna) a dologba.

2017. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!