Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb az egyetemi tanáromhoz, hogy tudjam meg tetszek e neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lábaddal!
2012. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
nyald a segget, es nem csak metaforikusan mondom
2012. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
ha leszopod, garantáltan!
2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A fenti tippeken túl, írsz kicsit bővebben a helyzetről? (helyzet, visszajelzés, életkor)?
2012. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérj tőle személyes konzultációt, ahol csak ketten vagytok, próbálj olyan kérdéseket feltenni, amikre hosszú és bonyolult a válasz :D

Most ez így lehet, hogy nem tűnik jó módszernek, de én egyszer jártam így, hogy egyik tanárom segített pár órán át, és utána felkeresett, hogy mennyire tetszem neki. (Bár azt azért megjegyezném ,hogy én semmit se akartam tőle, csak tényleg segítséget...)

2012. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Én anno utánanéztem a hobbijának, hogy hova jár meg ilyenek. Manapság minden rajta van a facebook-on meg ilyeneken.

Aztán azért nem futottunk össze "véletlen" hogy mély benyomást tegyek rá az órákon kívül is, mert útközben belebotlottam abba, akihez pár hét múlva hozzámegyek. :)

2012. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne is álmodj róla, így sincs esélyed lediplomázni
2012. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Négyszemközt kérdezd meg! Ez a legegyszerűbb módja.
2014. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ne is álmodj róla, így sincs esélyed lediplomázni"


Ez amúgy hülyeség, ez nem általános/középiskola. Itt felnőtt emberekről van szó, és eleve az egyetem egy teljesen más rendszer. Nekem pl. amelyik oktató megtetszett, az olyan tanszéken volt hogy az első évet követő négy évben még a közelébe sem kellett mennem a tanszéknek, mert csak az első éveseknek szóló alapozó tárgyat oktatta, meg pár fakultatívat, amire csak fanatikus szemüveges-nyakkendős bilifrizurás koravén hallgatók iratkoztak fel. :)

2014. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!