Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
nincs önbizalmam csoda ? semmi nem szokott elsőre sikerülni de még sokadjára sem, alapból félénk vagyok aztán nem vagyok beszédes se és még mamám is rátesz egy lapáttal mikor azt mondja hogy nekem nem lesz soha barátnőm és ha lesz is biztos olyan aki kihasznál majd. Ő is miért csinálja ezt nem biztatni kéne a nagyszülőnek is az unokát hogy legyen egy kis önbizalma?
2009. júl. 22. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az miatt ne aggodj, hogy nem lesz baratnod. Szerintem vannak olyan lanyok, akik a felent pasikat szeretik, nem pedig a ramenos bunkokat. A nagymamaddal ne torodj.

Az enyem sem kulonb. En a parommal mar 3ev vagyok egyutt es o testepito, es nagymamam eleg gyakran szokta b@szogatni, hogy kover...:((

Ez nekem sokkal rosszabbul esik, mint a paromnak, de a nagyszulok nem ertenek sokmindenhez...ok meg a multban elnek...hagyd rajuk...

Megkerdezhetem, hogy hany eves vagy?

2009. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 F
2009. júl. 22. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor duplan nincs mitol tartanod! 18vagy, elotted az elet. Nem mintha en oreg volnek...:D

Pl. mik nem szoktak elsore sikerulni? ha nem sikerul meg kell probalni maskor, nem azonnal, par orara ra, masnap,...

2009. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amugy nekem volt olyan eset is, ahol a szuleim nem hittek bennem es romboltak az onbizalmam. De en ilyekor azt mondtam magamban, hogy most mar csak azert is megmutatom...hidd el bevalik..

En is felenk voltam, nem mertem ismerkedni, nem jartam sehova,...de utana kezdtem valtozni,...

2009. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kezdj egy gyúrni.. sose halgass olyanra aki csak rosszat tud mondani, és mostantól is érezheted magad jobbnak. :)

gondolkodj pozitívan

2009. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkre nem szabad egyszerűen hallgatni! Egy másik korban nőttek fel, és már nem fiatalok, ezért berögzültek lettek (korral jár). Nekem mindig azt mondja, hogy ráérek egyetem után, ilyenkor mindig jót mosolygok. Azt mondom győzd le a félelmedet! Merj ismerkedni! Menj oda lányokhoz! Vagy próbálkozhatsz az internettel. Én úgy jöttem össze a volt barátnőmmel, hogy egy suliba jártunk csak én 2-vel felette járok, hogy szemeztünk utcán és este ráírtam iwiw-en. Nem mondom az elején nehéz rákattintani a küldés gombra, de aztán könnyebb lesz nem sokára. Hajrá! 17F
2009. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bátorság! Ne játszd meg magad, hogy húú most én vagyok itt a kemény csávó ha nem vagy az, de merj beszélgetni, okos kérdéseket feltenni, ismerkedni! Kezdd olyanokkal akiket már valamennyire ismersz, ne csak válaszolgass, hanem kérdezz, szállj be a beszélgetésbe, akár irányítani is megpróbálhatod. Tanulj meg beszélgetni, ez mindenkinél jól jön majd. A mamád pedig csak azért mondja mert jót akar neked:)Mutasd meg neki hogy te igenis tudsz "vagány" lenni!

Sok sikert:)

L18

2009. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!