Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az egóm/önbiza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az egóm/önbizalmam?

Figyelt kérdés

Hogyan hitethetném el magammal, hogy tényleg jól nézek ki és tényleg én vagyok a főnyeremény? Olvastam, hogy egy magabiztos srácnak nem azt kell elhitetnie a csajjal, hogy kell neki, hanem azt kell vele elhitetni hogy neki van szüksége rám/ránk.


vagy netán rossz úton járok?


Tehát hogyan növelhetném meg az önbizalmam?


/ Szeretnélek megkérni titeket, hogy a bunkó,barom beszólásokat most hanyagoljátok, mindenki mást szívesen meghallgatok! /


2009. okt. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
olvass több pua könyvet lol
2009. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
egyébként meg idővel úgyis kialakul, ahogy idősödsz és tapasztaltabb leszel úgy leszel magabiztosabb, ne várj egy hét alatt változást. meg kezdj el sportolni és férfiként viselkedni. első voltam
2009. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és lehet tök hülyeséget írok de amikor rámjön akkor elnézegetem magam, ruhákat próbálok és megállapítom h nem is vagyok rossz csaj:)
2009. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet, köszi


az első válaszolónak pedig: Köszi, most fejeztem be egy 40 oldalas pua könyvet, eddig nem is hallottam róla, ez tök jó, remélem nemsokára lesz lehetőségem kamatoztatni az újonnan tanultakat

(omg hogy fogalmazok :D)

2009. okt. 11. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
aha, hát válogasd meg, hogy melyiket olvasod, elég sok sz*r van a témában, némelyik könyv meg csak időpazarlás ^^
2009. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:34-es vagyok :) kiváncsi lennék h vmit segített a válaszom ?:)
2009. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22:34 segített, néha korábban is csak úgy nézegettem magam a tükörben, télleg hasznos
2009. okt. 14. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

sikerült növelned az önbizalmad?:)

a tükrös vagyok :D

2009. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia tükrös, így két év után már nincs semmi bajom az egómmal :D sőt... =))
2011. aug. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!