Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért várjátok el, hogy kezdeményezzünk, ha még érthető jeleket se vagytok képesek adni?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek,mielőtt nagyon általánosítanék.De kicsit ki vagyok akadva..kiderült,hogy 2 évig szerelmes volt belém egy lány.Mosolygott rám,beszélgettünk,néha húzogatta a haját ha rám nézett..dehát én ezekből hogy találjam ki,hogy bejövök neki?! Minden fiú ismerősével ezt csinálta,és sose keresett külön,vagy fejezett ki érdeklődést az irányomban..így hát lemondtam róla,és összejöttem egy olyannal,aki lány létére elhívott randira.Ő egyértelműen ìgy kifejezte,hogy bejövök neki,onnantól már én vettem át a kezdeményezést.A sztorimat csak példának írtam le,de biztos jártak már így mások is.Szóval lányok,ti miért nem erőltetitek meg magatokat,ha tetszik egy pasi?Ennyivel fontosabb a büszkeségetek mint a párkapcsolatotok? És milyen jeleket használtok,ha ki akarjátok fejezni,hogy tetszik egy pasi?

2012. aug. 16. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

először azhittem hülye vagy ha ezekből a jelekből nem vetted a lapot. de ha mindenkivel ezt csinálja akkor tévedtem.

amugy a válaszra én is kiv. lennék :D

talán az utolsó előtti mondat lehet a válasz :D

F

2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés :)
2012. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért nem hívtad te el randira az első lányt?? O.o és ha elment volna veled nah már az rögtön egy jel... én is úgy vagyok vele ha egy pasit érdeklem akkor lépjen először ő aztán majd utána leadom a jelzéseket :D
2012. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert ha nem ad jeleket akkor miért hívjam el? Csak kínos visszautasítás lesz ha egy érdektelen lánnyal kezdek
2012. aug. 16. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Lerágott csont, erre úgysincs megfelelő válasz.
2012. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De a másik csajt se te hívtad el hanem ő téged... Akkor te adtál jeleket vagy mi?? Szerintem egy kicsit tutyimutyi lehetsz aztán ráfogod a csajra, hogy nem ad jeleket. (ha tévedek bocsi ;)) Én meg tényleg azt érzem, hogy a pasiknak csak az lenne egyértelmű jelzés ha egy az egybe rámásznék...
2012. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az lenne:D Vele többet beszéltem,sokkal kedvesebb voltam vele mint másokkal..
2012. aug. 16. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:

A nők is így vannak a palikkal...


De például rólam csak a hülye nem veszi csak le ha nekem tetszik valaki, hát még ha oda vagyok érte. Ha rám néz és még szól is hozzám olyan leszek mint a rák, folyton vigyorgok mint a tejbe tök, mindegy mit mond és tollászkodok, mint egy madár... na és rángatom a szemöldököm a pasira... Mi kell még?

No igaz, ha nagyon stresszben vagyok amikor szemtől szemben állok a kiszemelttel; néha mást mondok mint amit valójában gondolok, hogy ne áruljam el magam, erre persze meg az jön le hogy nem is érdekel úgy a dolog. Na gondolom ez zavar be olyankor, de ezt meg nem direkt csinálom...


Olyan is volt már, hogy engem értettek félre, mert akkor meg olyan jeleket küldtem ami félre érthető volt, pedig csak éppen olyan kedvemben voltam, nagyon nyitott kedvemben - de én nem akartam őket félre vezetni, utána jöttem rá hogy hoppá.


De figyelj már, ha tetszett neked, te miért nem kezdeményeztél a csajnál? Legalább puhatolóztál volna már egy kicsit... Küldted volna a jelet felé erősen, hogy észre vegye és reagáljon rá. Vagy konkrétan. Akkor egyből kiderül mi van.

2012. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jókat beszélgettünk,én kerestem eleget..de nem mutatott felém érdeklődést.Pl. én mindig kérdeztem hogy van,milyen napja volt stb.,ő csak válaszolgatott,sose érdeklődött felőlem
2012. aug. 16. 23:41
 10/10 anonim ***** válasza:
de látod, hogy a te jeleidet se vett az első csaj mert gondolom ő se tudta eddig, hogy neked tetszik... Meg amúgy is ha egy pasi akar valamit akkor az nekem ne jeleket küldözgessen hanem mondja meg kerek perec. szerintem egy csaj sem fogja leharapni a fejed e miatt...
2012. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!