Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ha rátok ír egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha rátok ír egy csaj, akkor ha bejön utána ti is rá irtok vagy várjátok hogy ő írjon megint?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 14:36
1 2
 1/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ráírnék
2012. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább így, mint úgy, hogy én írok rá, utána ő felőle meg is halhatnék. Jobb tudni, hogy egy lány is érdeklődik felőlem és nem a semmiért gürcölök.
2012. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi önbizalmam van! :)
2012. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utána ráírnák én is, de csak ha látom hogy az 1.beszélgetésnél érdeklődik irántam.
2012. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ráírnék ha látnám h nem egyoldalú a szitu
2012. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mert ő kezdte az ismerkedést, így megvárnám amíg 3x ő ír nekem, h ő nyissa a beszélgetést, így átjön a komolysága és az, hogy van-e sütnivalója. :) de persze ha úgy jön ki, h útoljára ő kérdezett akkor írnék másnap rögtön neki. :)
2012. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
+1
2012. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én írnék ha bejön és ő már írt egyszer mert ez azt jelenti hogy nem véletlen ír. Ha meg igen úgyis mondja hogy csak kivi mi volt velem.
2012. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csaj vagyok, az igaz, de ha bejön nekem egy fiú, párszor ráirok szerintem(2x-3x) és azután megváromn, azért, hogy ő is rám irjon. mondjuk, hogyha nem venném észre, hogy fent van, ésaz első beszélgetésünk után rám irna rögtön, tuti, nagyon örülnék. :)) ha bejön a csaj, irj rá minnél hamarabb, és néha várj, hogy ő is keressen azért. :)
2012. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

várnám hogy megint rámírjon :D

(gyáva nyuszi vagyok)

2012. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!