Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit? Fel kéne hoznom ezt a témát?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek, és nem is akarok más férfitól semmit.

Viszont van egy srác, akit nyáron ismertem meg és eléggé jóban lettünk egyből, mivel kb teljesen olyan, mint én, elég sok a közös pont.

Örülök, hogy találtam egy ilyen embert, de van egy olyan érzésem, mintha többet akarna. Bármilyen programra megy akár csak pár órás, akár több napos engem mindig hív mindenhova (nyilván nem megyek, csak néha) és ezen kívül is gyakran keres telefonon, és facebook-ra is ha fellépek, azonnal ír.

Amikor személyesen találkozunk mindig jókat beszélgetünk, volt már hogy kézen fogva sétáltunk meg ilyenek, és csak utólag gondoltam bele, hogy mindent összevetve talán többet akar. Vagy ez normális egy barátságon belül, hogy tényleg ennyiszer keres meg mindig velem akar lenni?

Rá kéne kérdeznem, hogy többet akar-e tőlem? Vagy hogy kéne viselkednem? Nem szeretném hülyíteni, viszont nagyon kedvelem, szóval ha nem akar semmit, csak tényleg ő is ennyire kedvel, akkor nincs baj.


2012. aug. 16. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ribizli
2012. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy többet akar.
2012. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész kézen fogva olyannal akitől nem akarsz semmit????
2012. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ez a kézfogás tényleg hülyeség volt, de nekem ez régebben is szokásom volt néhány barátommal, nem gondoltam olyan nagy dolognak. (és még mielőtt az lesz, hogy a barátommal szemben ez milyen szemétség, akkor azért leírnám, hogy neki is volt ilyen barátnője, vagy hát inkább haver, szerintem ebben nincs semmi, nem ez a lényeg a dologban.)
2012. aug. 16. 23:56
 5/7 anonim válasza:
Kapcsolatban élsz,de vajon boldog is vagy? Ha egy másik srác ennyire közel tudott kerülni hozzád szerintem nem vagy a párodba szerelmes! Tuti többet akar a srác,nem a semmiért hívogat :)
2012. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De most akkor a srácnál fel kéne ezt hoznom? Vagy esetleg rákérdezni,hogy mit akar?

Mert én semmit, és akkor jobb lenne, ha hagynánk ezt az egészet...

Egyébként boldog vagyok a kapcsolatomban teljesen. :)

Ettől függetlenül mindig is sok emberrel jóban voltam, és ahogy a környezetemben látom, a legtöbb pár miután összejön, mellőzi az egyéb társaságot, aztán persze szép lassan besavanyodnak és hiába vannak folyton csak ketten, valami hiányzik nekik... hát nekem nem hiányzik semmi, és sokkal jobb így, hogy nem vagyunk arra utalva hogy csakis kizárólag attól az egy embertől függjön a boldogságunk. Dehát ez nyilván mindenkinél máshogy van, nálunk ez így remekül működik. Meg ez igazából nem is tartozik ide, csak ha már kérdezted... :)

2012. aug. 17. 00:08
 7/7 anonim válasza:
Én a helyedben megpróbálnám tisztázni vele a dolgot. Ha valóban boldog vagy a pároddal akkor ne kockáztass egy barát miatt összetűzést! :)
2012. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!