Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kölcsönös szimpátia? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös szimpátia? Több mint tetszés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel bulikban és az útcán is mindig nézzük egymást. De ez nem az az éppen, hogy rápillantok és ha esetleg meglátja gyorsan elnézek. Szerintem több percig is eltart és mindig ez megy ha egy helyen vagyunk. Az egyik bulin véletlenül rámosolyogtam, ő pedig visszamosolygott. Ritkán látjuk egymást, havonta max 1-szer, de volt már, hogy 3 hónapig nem láttam és még annyi idő után is úgy nézett! Az nyilvánvaló, hogy tetszünk egymásnak!? De akkor miért nincs semmi? Sokáig vártam, hogy majd odajön hozzám, mert tudom, hogy nem félénk tipus, bárkihez oda mer menni, nyomulós, de hozzám mégsem jön oda :( Az utolsó buli után, amin láttuk egymást én írtam neki facebookon, hogy ha ő nem kezd semmit, akkor megadjam a löketet, de nem is válaszolt :( Én nem fogok neki írni többet, mert nem akarom, hogy idegesítőnek tartson. Az üzi, amit írtam neki annyi volt, hogy miért néz állandóan, ha nem is akar tőlem semmit?! Kicsit gáz mi? Vagy nem? Nem tudom, de azért annyit írhatott volna, hogy fuck off.

Ti hogy látjátok ezt az egészet? Mit gondoltok?


2012. aug. 17. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak csinosnak tart ez még nem egyenlő azzal, hogy akar is tőled valamit. Szép vagy látványnak ennyi. :S
2012. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az biztos, hogy tetszek neki!
2012. aug. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!