Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudathatnám vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám vele, hogy fontos nekem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerjük egymást, mert egy kisvárosból származunk. De eddig ritkán láttuk egymást kb. havonta 1x, mert ő Pestre jött.

Most én is itt vagyok,s amikor felköltöztem, akkor érdeklődött is, hogy én illetve a cég mivel foglalkozom, hol lakom stb.

Azóta néhányszor már összefutottunk hazafelé, a buszon jót dumáltunk, de csak általános dolgok.(ki mit csinál, vélemények stb)

Kiderült, hogy melyik környéken lakik, hol dolgozik, hová jár istentiszteletre stb.


Miből vehetném le, hogy ő akar -e többet?

Hogyan hívhatom fel magamra a figyelmét?

Direktbe arra kellene járnom, amerre ő? (Ez nem gáz?)

Vagy azért mondta el, hogy összefussunk?

Hogyan kerülhetnék vele szorosabb kapcsolatba. Mondjuk kezdetben csak barátiba?


Köszönöm



2012. jún. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben először rákeresnék egy közösségi portálon, hogy fent van-e és ha igen, bejelölném. Azért abból már sejthet valamit, még ha csak azt, hogy barátkozni akarsz, már az is jó út. Aztán onnan már minden megy magától, ne aggódj!

Sok sikert!


31/N

2012. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már néztem, de egyik helyen sincs fönt.

Tudom a céges e-mailjét, de nem akarok nyomulni, zaklatni. Nem akarom, hogy hülye libának nézzen.


Amennyire én tudom nincs senkije.

2012. jún. 21. 22:23
 3/3 AndreaMariann ***** válasza:

Ugyan miért ne küldhetnél neki e-mailt?


Ha pedig nagyon kellemetlennek érzed az írást,akkor valahogyan fuss össze Vele.Hiszen tudod,merre lakik,mindent tudsz,csak a lényeget nem:Hogy Ő mit szeretne,és hogyan érez.:)


Nem gáz.Kicsit sem.:)

2012. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!