Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre több kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több kapcsolatom van, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 fiúval vagyok egyszerre, természetesen mindannyiukkal letisztáztam a nyitott kapcsolat dolgot, ebbe bele is mentek. Sajnos nem jut túl sok időm 1 emberre, pedig szívem szerint legalább heti 2-3 találkozót beiktatnék mindenkivel. Így azon gondolkodom, hogy leszűkítem a kört két fiúra. 2 fiú is egyre jobban szeretne kisajátítani, szívem szerint őket választanám, de nem akarom, hogy csalódjanak. A másik két fiúval is nagyon jól elvagyok, de ők annyira nem mozgatnak meg. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. aug. 17. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem az a szégyen, hogy nem kell monogám kapcsolat, hanem az, hogy hülyited őket. Értem én, hogy tisztáztad velük, hogy nyitott kapcsolat, de akkor is értelmetlen.

Ha nem kell az állandóság, hogy lekösd magad valaki mellett, akkor minek az egész?

Pasizhatnál nyugodtan és kész. Sokkal egyszerűbb mindenkinek.

2012. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jobban szeretem az állandó partnereket a pasizgatásnál, szerintem jobb a szex, ha már sikerült összecsiszolódnia két embernek :)


Hülyíteni nem akarok senkit, így valószínűleg ki fogom dobni a két "szerelmesebb" típusú srácot.

2012. aug. 17. 15:54
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a hpv-nek, meg a chlamydia-nak is meg kell élnie valahogy...
2012. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra ott a szexkapcsolat, amikor mindkét fél tudja, hogy csak ennyiről szól.
2012. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2-re lecsökkenteném.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? és hogyan mondtad el a pasiknak, hogy nem csak ők vannak? :)

2012. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
24 vagyok. A legelején elmondom mindenkinek, hogy mire számíthat. Persze konkrét részletekbe csak akkor megyek bele, ha rákérdeznek :)
2012. aug. 17. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!