Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a párotok kinyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok kinyal titeket, akkor miért nem vagytok hajlandóak viszonozni?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekel, hogy akik nem sz.pják le a barátjukat, azok miért nem teszik?
2012. aug. 17. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert undorodnak tőle.
2012. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert önzők.
2012. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
No de kérem a 21. században vagyunk, bizonyos kötelességeket el kell látni!
2012. aug. 17. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
De van akinek nem megy.A nõvérem sem tudja megtenni,eggyszer végigcsinállta de annyira megalázottnak érezte magát,hogy....Tehát ezen nem tud válltoztatni.Akarta de õ ilyen.Nem mert önzõ.
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt bajom ezzel, de kérdező: ez NEM kötelesség. Mindenki maga dönti el.
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
No de kérem! A 21. sz-ban ne az a szokás, elvárás, hogy amit MINDKÉT fél szeretne, azt teszi és várja el a párkapcsolatban? Ha valamelyik fél számára ez elfogadhatatlan akkor a másik vagy belenyugszik, vagy megköszönve az eddigieket, bucsuzik.
2012. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban semmi köszönet nincs ha akár férfi akár nő CSAK azért csinálja mert tudja, hogy az elvárás. Az orális szexet mindkét nemből csak az tudja igazán jól csinálni aki maga is élvezi, felizgul tőle stb. Tapasztalat. Persze vannak akik a a technikáját meg tudják tanulni elég jól de akinek már volt olyan partnere aki szenvedéllyel, odaadással és ÉLVEZETTEL csinálta az pontosan tudja a különbséget. Szörnyű vagy nem de nálam pl. szakító ok lenne. Én szeretem az orális szexet, adni és kapni is. 33F

Egyszerűen nem értem, hogy a 21.században, hogyan tudják még ezt sokan megalázónak tekinteni. Mi a jó élet megalázó benne??????

2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy tévedésben vagy, ha azt gondolod, kötelessége a csajnak lesz*pni. Ha nem szeretné, akk felesleges erőltetni, semmi jót nem fogsz vele elérni. Am meg nyilván neked sem lett pisztoly a fejedhez tartva h nyald ki, a saját döntésed volt. Tudod, a szeretet önzetlen, és ha te csak azèrt okozol örömet így a csajodnak, hogy később kamatostól visszakapd... Hát, én a csaj helyèbe otthagynálak sztem

18/L

2012. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ha ennyire zavar, ne műveld te sem, avagy keress helyette mást. Nem jár közelebb az önzőség tetőfokához a viszonzásért való "teperés" egy őszinte visszautasításnál?
2012. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet szívességet tenni a párodnak, de nem kötelező.
2012. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!