Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a srác izzadtságszagot?

Figyelt kérdés

nem egy dagadt pattanásos kö.csög srácét, hanem mint én egy jóképű sármos srácét


kort nemet írjatok


2012. aug. 17. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te bűzölgő isten. Zuhany nincs a barlangban?
2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fürgyé le!
2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Le is nyalnám akár, és ez nem vicc! 21L
2012. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de fürdök, mostanában van, hogy 3x


csak nem használok izzadsággátlót itthonra

mi a véleményetek az ilyen szagról?


és kérlek ne poénkodjátok el!

2012. aug. 17. 19:01
 5/14 A kérdező kommentje:
mister eko, talán rádillik az elsőnek felsorolt tulajdonságok?
2012. aug. 17. 19:02
 6/14 A kérdező kommentje:

öcsém szerint nagyon büdös

de ez egy lány is büdösnek találhatja?

2012. aug. 17. 19:10
 7/14 A kérdező kommentje:
mert szerintem jó a szaga
2012. aug. 17. 19:10
 8/14 anonim válasza:

Az attól függ... ha mondjuk egy vadidegen pali izzadságszagúan ülne le mellém a buszon, hát tuti hogy odahánynék.

De ha a párom úgy jön haza hogy megizzadt a munkában, az nem zavar. Szeretkezés közben meg még lenyalni is szeretem :P

szóval ez teljesen élethelyzet-függő

21/L

2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Johii válasza:
Általában sokan a saját kémiai testszagukat jónak gondolják sőt van aki szerint még illatos is. Nyilván te egész életedben eggyütt élsz ezzel a szaggal, ezért is már hozzá szoktál, és jónak találod. De persze ez nem jelenti azt hogy ez másnak is tetszik. Szerintem egy testszag nem kellemes pláne másé, a csajok meg méginkább undorodnak tőle. De lehet ha van egy hasonlo kémiai beálítottságú (vagyis azonos testszagú) csaj, az éppen kellemesnek találja, de ez elég ritka. Általában senki sem kedveli a testszagot. Jobban jársz ha használsz valami jó fajta izzadásgátlót. Vagy menj el egy börgyogyászhoz aki esetleg tud ajánlani egy jó izzadásgátlot.
2012. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de ez nem az a qva erős izzadtságszag

hanem hogy kisétálok a napra, aztán egy picit máris szagos, de ccsak annyira, hogyha 5 centire hajol valaki a hónaljamhoz ,csak akkor érzi

szerintetek lánnyal megszagoltassam? nem akarok kínos szituációt

2012. aug. 17. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!