Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó, izgalmas ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó, izgalmas ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon tetszik nekem és ahogy észrevettem én is neki. Fogadtunk valamiben és én nyertem, most kérhetek bármit tőle. Nem egy helyen lakuk, de a hétvégén találkozni fogunk egy eldugott, sötét helyen és akkor kell megmondanom, hogy mit kérek. Olyasmit szeretnék kérni, amitől közel kerül hozzám és akár érdekes helyzetbe kerülhetek vele, de nem akarok semmi kihívót vagy amitől rossz véleménye lenne rólam.

2012. aug. 16. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj tőle 3 kívánságot
2012. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérj 1 puszit a pocidra, jó is az ;) L/19
2012. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eldugott, sötét helyen találkoztok? De miért?

Kérd tőle, hogy kérjen valamit tőled, és akkor biztos nem lesz rossz véleménnyel rólad:D

Amúgy nehéz kérdés...mert puszi, meg ilyesmi az kicsit gyerekes, de komolyabbat kérni..az meg már kihívó...

2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért eldugott helyen, mert nem akarjuk, hogy mások meglássanak. egyenlőre nem akarunk semmi nyilvánosat.
2012. aug. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!