Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi nem vagány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem vagány (rossz fiús), hanem inkább műveltebb akkor az unalmas kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményét várom.
2009. márc. 18. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Absz. nem gondolom!


18/L

2009. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem több lánynak bejön az ilyen típusú fiú.A rossz fiúk barátnői szintén olyanok,mint a párjuk...megbízhatatlanok,sztem te nem ilyet akarsz;)És ettől nem tartozol az unalmas kategóriába. L/20
2009. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Elsősorban én nem lány vagyok ( :D ), de azért válaszolok:

Igen. Egy bizonyos életkorig/érettségi szintig, mindenképpen. Attól kezdve viszont óriási érték lesz a művelt, érett gondolkodású, kedves és figyelmes férfi.


25/f

2009. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a srácnak:)tényleg életkortól függ.17-18tól fölfelé sztem a "vagány rosszfiúk" inkább szánalmasnak számítanak a lányok körében,úgyhogy nincs mitől félned,ha ebben a korban vagy,ha meg nem,akkor ez alatt a korhatár alatt is vannak komolyabb lányok.Ismét a 2.válaszoló vtam.
2009. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok egyébként.
2009. márc. 18. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2009. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas. Nekem pl. az ilyen pasik jönnek be, nem a beképzelt, nagypofájú, magát megjátszó alakok.
2009. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont az olyan fajta pasik jönnek be mint Te ;) Egyáltalán nem unalmas ha valaki művelt,éppen fordítva van, nekem a "vagány" pasik az unalmasak ;)


L/17

2009. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Nekem is a művelt , intelligens, kedves pasik jönnek be, nem a bunkó ,,nagyfiúk,, :)
2009. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok az előttem szólókhoz. Legyél kedves, figyelmes, intelligens, az értelmesebb lányoknak az ilyen típusú fiúk jönnek be. A nem értelmes lányokkal meg nem kell foglalkozni. Amúgy meg miért lenne unalmas egy műveltebb férfi? Ezt sosem értettem. Beszélgetni lehet veled is, valószínűleg jobban is. Az hogy művelt valaki nem azt jelenti, hogy unalmas.
2009. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!