Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik hostessek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hostessek! Írnátok pár dolgot a munkátokról?

Figyelt kérdés

Felvételizni kell? És nagyon fontos hogy szépek és csinosak is legyetek? Ha valaki csinos de az arca átlagos az nem is lehet hostess? És pontosan mit csinálnak az ilyen lányok?

Arra gondoltam, suli mellett esetleg belevágnék én is egy ilyenbe, mert gondolom többet keresnek ezek a lányok, mint akik a tescoban vagy itt-ott diákmelóznak. A fizetésről is írjatok infokat! Köszönöm :)


2012. aug. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nővérem csinálta egy darabig, rohadt jól megfizették ahhoz képest hogy szinte semmit se csinált egész nap. Kóstoltatnia kellett, meg ilyen akciókat reklámoznia, stb.

Egyébként meg láttam már kövér hostess-t is, de tény hogy a csinosabbak előnyben vannak.

2012. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2012. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Évike147 ***** válasza:
Hát én már 4 éve csinálom és sok cég van akik hostess koordinálással foglalkoznak.. éppen ezért minden kérdésed változó.. Igen, van ahol egyfajta elbeszélgetés alapján történik a felvételizés, hát persze kell egyfajta megjelenés, és igen, akik csinosak, szépek könnyebben kapnak munkákat, de a lényeg a jó kommunikációs készség!! Igen, a hostess munka jobban fizet, mint egy átlagos diákmunka, de nagyon kemény melo attól függetlenül, hogy sokan nem annak, hanem csak henyélésnek tekintik.. Sok órát állunk és ritka szünetek vannak.. Szóval nem egy leányálom azért ez sem, de próbáld meg és sok sikert!! :))
2012. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak diákmunkák keretében voltam hostess. Volt, hogy korhű ruhában kellett egy kiállításon "pózolgatnunk", ott feltétel volt, hogy a lányok magasak (170 felett) és vékonyak legyenek. Voltam én is kóstoltató, múzeumok éjszakáján útbaigazítgató, ill. vendégfogadó egy nívós rendezvényen. De nagyon sokféle hostess munka létezik még ezeken kívül. Tény, hogy jobban megfizetik, mint a többi (diák)munkát, de én, ha nem diákmunkáról lenne szó, nem csinálnám, mert hihetetlenül unalmas, semmi kihívás sincs benne, és számomra kissé lekezelő is. :S (20L)
2012. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerelem/szex kategória?
2012. aug. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi van az egyeruhával, a cég biztosítja minden esetben?

Fiúk is ugyanezt a munkát végzik, nekik is biztosítják az egyenkosztümöt?

2012. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt is találsz munkát: www.facebook.com/groups/hostessmunkak
2012. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!