Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel leher egy 19 éves pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel leher egy 19 éves pasit megfogni?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen bejövünk egymásnak,már találkoztunk,mindig ő kezdeményezte a találkozásokat.Viszont én nem futó kalandot szeretnék,hanem komoly kapcsolatot.(Nem volt köztünk semmi szex)Hogyan kell viselkedjek vele,milyen taktikák jönnek be?Ez a nem keresem,akkor jobban érdeklődik,hogy vajon mit csinálhatok,nem reagálok azonnal,ha ír,nem talizok vele akkor,amikor ő gondolja,bejönnek?
2012. aug. 18. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a taktikák feleslegesek,és csak energiát vonnak el tőled.Szerintem ilyeneken ne gondolkozz.


Ha valamit erőszakkal akarsz megtartani megfogni olyan lesz mint a szappan és kicsúszik a kezeid közül.Ne legyél erőszakos és akkor rendben lesz minden.Ha vágysz találkozni vele ne fojtsd el.Tudatalatt olyan rezgések és érzések zajlanak le az emberek között,amit nem lehet eltitkolni.

2012. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puncival
2012. aug. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kezeddel-száddal ba'meg :)
2012. aug. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyu, nálunk fiúknál főleg az ilyen "futó kalandok" alakítanak ki nagyon mély érzelmi kötést. Nem kell feltétlenül engedned, hogy lefeküdjön veled, még a csókot sem feltétlen muszáj, de azért egy kis flört néha belefér.


Ha leülsz mellé bújj hozzá, figyeld mit csinál, ülj hozzá mindig nagyon szorosan. Ha beszélgetsz vele érintsd meg, nevessetek sokat.


Én múltkor egy lánnyal dumáltam egy szórakozóhely előtt, beszélgettünk körülbelül 10 percet, majd (bár csak én vagyok ilyen rámenős) apránként de elkezdtem puszilgatni, simogatni... Beleszagoltam a hajába, elkezdtem nyalni a nyakát, átöleltem. 3x próbáltam meg szájon csókolni de nem engedte. Több időm meg sajnos nem volt.


Nos olyan erős érzelmi kötődést váltott ki belőlem, főleg az ölelés, és az, hogy éreztem a szagát. Hogy azóta is várom, hogy találkozhassak vele. (sajnos nagyon népszerű neve volt, és a mobilszámát is elfelejtettem elkérni)


Szóval. Engedd meg neki, hogy szerethessen, ne taktikázz.

2012. aug. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja és ennek ellenére az ilyen taktikázó, úgynevezett fapina lányokat messze elkerülöm, mert nincs szükségem arra, hogy magamat szivassam. Nézd, egy fiatalkor körülbelül 10 év 18-28 ig azt mondom. Simán évek mehetnek el azzal, hogy egy olyan lányt hajtok, aki nem biztos magában.....


Én meg nem fogom erre áldozni a fiatalságom 10-20%-át főleg így nem hogy már 22 vagyok.


Szóval olyan busz után nem futok ami nem vesz fel...

2012. aug. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na 19 évesen még nem pasi...agyilag még gyerek
2012. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!