Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén kérdeznék olyantól,...

Őszintén kérdeznék olyantól, aki gyerekkel akart megfogni egy férfit, de ennek ellenére sem sikerült?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy megérte. Nagyon sok, tényleg, rengeteg olyan nő van aki pár hónap után terhes lesz (pedig állítása szerint védekezik, csak aztán kiderült, hogy nem) csak mert megfogná a pasit. Ezek a nők nem vágynak arra, hogy stabil, megalapozott kapcsolatba, összeszokott pároshoz, talán házasságba érkezzen a gyerekük? Az sem érdekli őket, hogy mivel esetleg a párjuk ezt a gyereket nem tervezte, talán sosem szokja meg a helyzetet, mert csak ráerőltették? Vagy egyedülálló anyaként jobb?

Miért nem tudnak a párok legalább két évig együtt lenni, mielőtt mondjuk ketten leülnek és ketten eldöntik, hogy igen, mi most szeretnénk gyereket és egymástól? Nem gondolják, hogy így 3 embert életét szúrják el?


2011. jún. 6. 17:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%

Én senkiről nem tudok, aki direkt teherbe esett és ezzel akart volna valakit maga mellett tudni. Ezeket szokták mondani, de aztán mégse nagyon van ilyen....köreimben.

Ha jött a baba jött, ha maradta a férfi maradt, ha nem, akkor ment Istenhírével.

A férfi is kell a gyermeknemzéshez....ha para miért hisz egy nőnek, akit nem is ismer még 2 éve?

2011. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
jaj, most nézem, hogy akinek inge, azt kérdezted :)) bocsi :)
2011. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
én direktbe .total bele voltam zugva és meg akartam fogni. ma már a második babánk várjuk és boldogok vagyunk.8 éve. 31 n
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy mások miért,csak a munkatársamat tudom,mert előttem zajlottak az események.Összejött egy jómódú vállalkozóval,akinek felesége,gyerekei voltak.Azt hazudta hogy gyógyszert szed,de először a pasi nem bízott benne,és gumizott.Aztán eltelt pár hónap,és a munkatársam úgy gondolta,hogy itt az "ideje"teherbe esni,de nem tudta hogy csinálja,mert panaszkodott,hogy a pasi gumit húz.Erre kiötlötte egy másik kolléganőm segítségével,hogy leitatja,és hátha úgy összejön..Elsőre sikerült neki,bejelentette hogy terhes,a pasi hanyatt homlok rohant hozzá,otthagyva a családját.Még együtt vannak,pár hónapos a gyerek...
2011. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom ugyanebben a helyzetben volt,hogy ráerőltették a gyereket. A csaj a 4. hónapban árulta el hogy terhes,mikor már nem vették el a babát,csak azért hogy a párom visszamenjen hozz,hisz már akkor velem volt. Küldtem is hogy menjen hozzá vissza,hisz lesz egy közös babájuk. Azt mondta a párom hogy őt már semmivel nem fogja magához láncolni,mert már nem szereti,amúgy elvileg a csaj szedte a fogamzásgátlót. Azt érte el ezzel,hogy egyedül nevelte a gyereket 2 évig mert addig a párom közelébe sem engedte,2 év után már a párom nem tartott igényt a gyerekre,csak fizette a gyerektartást. A hülye nő jól kicseszett magával és a gyerekkel. Bár egy ideje már én erőltetem a gyerekek kapcsolatát,mert azóta nekünk is van egy kislányunk,és én nem szeretném ha az enyém úgy nőne fel hogy azt se tudja hogy van testvére. Így azt lehet mondani a gyerekek már mostanra egész jól elvannak egymással.
2011. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Manapság már pár hónapós kapcsolatokba is beleszülnek a nők aztán sírnak ha a férfiak meg kalapot vesznek.A gyerek két ember döntése kell hogy legyen,nem jó ha az egyik fél eldönti hogy na ő most szül.Persze ha a férfi otthagyja az ilyet gyerekestül az szemét,de nő az szent.
2011. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Ismerek egy csajt, aki konkrétan elhatározta, hogy összejön egy jó pénzes pasival, szül egy gyereket tőle, és élete végégi ellesz a gyerektartásból, meg amit a gyerek után kap.

Ha meg elveszi, hát akkor pár évig mégjobb lesz!


Egy 100% pénzéhes, idióta pi.csa, akinek tényleg nincs más tőkéje, csak hogy jól néz ki. Még...

2011. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy ismerek ilyet. Tipikus agglegényt akart megfogni. 2-t is szült e célból. Ugyanúgy megcsalja a pasi..és senki nem tartja sokra ezt a nőt..megérdemli.
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%

Jajj olyan pasit is ismerek, akit minden nő meg akart fogni :D Az első három teherbe esett "védekezés mellett", utána a hapsi úgy volt vele, hogy mostmár mindegy, mert a fizetése felét vonják és még kb. 15 nő fogta meg így. Ő sosem tervezte a gyereket, de érdekes mód ennyinél mind becsúszott.

Megérdemlik azok a nők is,egyedülálló anyák lettek és a gyerektartás sem sok.

2011. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten megfogásnak mondanám: férjemnek eléggé viharos kapcsolata volt a huszas évei elején egy nővel. Se veled, se nélküled. Egyszer egy összeveszés után "nagy kibékülés", ebből van egy majdnem felnőtt lánya. De ott ő is tudta, hogy orosz ruletteznek, de győztek a hormonok. Elvette a nőt, 15 évig együtt éltek, majd durva válás.

Most másodszorra házas, nekünk még nincs gyerekünk, én közös megegyezéssel szeretnék majd.

Fogamzásgátlót nemrég hagytam abba a mellékhatásai miatt, de a férjem is tud róla, úgyhogy most egyéb eszközök vannak a védekezésre.

2011. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!