Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő tud tejet "fejni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő tud tejet "fejni" a melléből?

Figyelt kérdés

Persze nem 12 éves kislányokra gondolok, mert valószínűleg ők még nem. Mondjuk egy 18-20 éves tud-e vagy csak terhesség után megy ez vagy hogy van? De válaszolhatnak ennél idősebb lányok/nők is, csak azért kérdezem, mert mondta egy lány ismerősöm, hogy ő még spriccelni is tud, de elég fiatal és nem akarom elhinni neki. (igen megvan a téma itt is :D)

Ja és ami még lényeges, hogy mindenféle segédeszköz nélkül, kézzel. Mert pumpával már más lehet a helyzet, de lehet, hogy ez mindenkinél működik, csak kézügyesség kérdése.. nem tudom, ezért kérdezem. :)



2012. aug. 18. 03:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A tejmirigyek aktiválódásához olyan hormonális változások szükségesek, amik a terhesség hatására következnek be.

Serdülőkorban lehet, hogy a mirigy termel kis mennyiségű vízszerű váladékot. Ez még fiuknál is előfordul. Ez azonban minimális, pár csepp, és nem tej.

.

2012. aug. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
XD szakadok,amúgy csak terhesség után tud
2012. aug. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Oxitocin hatására kezdődik el a tejelválasztás. Szülés nélkül csak a tehenet lehet fejni,már bocsánat a durva fogalmazásért,de ekkora baromságra nem tudom,hogy lehet reagálni. Barátnőd kamuzik vagy titokban kipottyantott egy gyereket vagy nagyon de nagyon durva hormonproblémái vannak.
2012. aug. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
XD
2012. aug. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm, csak ismerem. Én is kinevettem... akkor szivat a kis köcsög.. na majd azért letesztelem ám :D
2012. aug. 18. 04:35
 6/11 anonim válasza:
igen tudunk:)én minden reggel friss tejecskével várom a párom és családom legalább ebbe a válságba ezen is sporolunk és sokkal jobb mint a tehéntej;)
2012. aug. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Zsír, akkor ebből is vicc topik lett (komolyan nem ez volt az elsődleges cél) :D

No sebaj, azért jókat derülök a reakciókon és köszi a válaszokat ;)

2012. aug. 18. 04:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejni?.... én is ezt szoktam mondani a lányoknak gyertek fejni :D
2012. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem csak terhesség után lehet.

Rengeteg olyan eset van mikor valaki örökbe fogad egy csecsemőt akit folyton cicire tesznek és a csecsemő szopása következtében egy idő után beindul a tejtermelés az örökbefogadó anya cicijében. Ez ma már normál. Örökbefogadó anyákat tanítják, hogy ezt hogy lehet elérni. (Persze nem mindenkinél van ez. Van akinek nem sikerül elérni.)

2012. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Besírok...


1. A tehenet is szülés után lehet fejni. Tehát előbb ellik egy kisborjút, aztán jön a fejés. És az sem örök élet meg egy nap, egy idő után elapad.


2. A szülés előtt, a terhesség alatt is termelődhet előtej. De az teljesen más összetétel és állag... Spriccelni főleg nem lehet vele.

Szülés után két-három nappal történik a tejbelövellés. Igen érdekes látvány, amikor az ember lefekszik a normál melleivel, és két ku.rvanagy, kőkemény tejcsárdával a mellkasán ébred.

Innentől a tejtermelésért elsősorban már a baba, és maga a szoptatás felel. Tehát minél többet szoptat a kismama, annál több teje lesz.

Ez is egyénfüggő.

Van, akinek több gyereknek elég teje van (és képzeljétek, el is lehet adni, sőt meg is veszik, csillagászati áron), és van, akinek egynek sem elég rendesen.


3. Meg lehet tanulni, hogy kézzel le lehessen fejni az anyatejet. Nem úgy kell elképzelni, mint a teheneknél. :)

Ilyenkor tényleg úgy lehet leírni, hogy spriccel a tej.


Egyéb módon is előfordulhat önkéntelen spriccelés, de ezt a sztorit csak ketten ismerjük, és ez így van jól. XD


Nem tudom, miért nem lehet EZT legalább megkérdezni otthon, anyutól, akiről biztosan tudható, hogy legalább egy gyereket szült és szoptatott,.. miért itt, több tudatlan, felvilágosulatlan tinitől...

Üdv


Anyátok

2012. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!