Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim nem szerelmes belém, csak testileg vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Nem rég beszélgettünk, és elmondta , hogy ő csak testileg vonzódik hozzám, de én meg teljesen oda vagyok érte. Szerintetek mit kéne tegyek? Amúgy én 15 vagyok, ő meg 24.
2012. aug. 18. 10:36
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
89%

jaaaaaaaaj drágám és te 1 percig is azt hitted h 1 24 éves pasi szerelmes lehet 1 15 évesbe ?:D ugyan már 20 vagyok és már a hideg ráz az ilyen kis csajok 99%ától :)


na de h a kérdésre is válaszoljak:

- hajtsd el.

- vegyél 1 kutyát.

- növessz agyat.


hajrá.

2012. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2012. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szűnj meg libának lenni. Kilenc évvel idősebb nálad, te effektíve még gyerek vagy, ő pedig majdnem teljesen felnőtt. Persze, hogy belehabarodtál.
2012. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zokniszörny ***** válasza:
95%
Egy 24 évesnek csak szexre kell egy 15 éves. Nemrégiben voltam egy házibuliban, ahol 15 évesek is voltak, hát úgy éreztem magam, mint egy óvodában (pedig én csak 21 vagyok.) Ha nem akarod, hogy egy felnőtt férfi kihasználjon, megalázzon és otthagyjon (netán felcsináljon) akkor kerüld el jó messzire, és nézegess körbe a saját korosztályodnál (vagyis úgy 17 éves korig bezárólag.)
2012. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne pasidnak nevezd, hanem szexpartnerednek.
2012. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

A 24 éves barátod egy géniusz.

Ennyi idősen már tudni a kellene, hogy 18 alatt büntethető a dolog. ( Kiskorú megrontása ).

Egyébként, neked meg nem kellene a sulira összpontosítani inkább???

Hagyd ott, és növessz agyat.

2012. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: a második sorod hülyeség, rosszul tudod. A többiben igazad van.
2012. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szegénykém...majdnem megsajnáltalak...

Komolyan, most mit vártál tőle?

2012. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de így jár, aki nem a saját korosztályában néz körül. Szerinted mit akarhat egy felnőtt férfi egy tini csajtól?
2012. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ennyi idősen már tudni a kellene, hogy 18 alatt büntethető a dolog. ( Kiskorú megrontása ). "

ez hülyeség. 14 év alatt büntetik, ha elmúlt annyi, már nincs szó róla.

2012. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!