Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szerelmes férfi féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szerelmes férfi féltékeny?

Figyelt kérdés
Mi van azokkal a férfiakkal, akik egyáltalán nem féltékenyek egy párkapcsolatban?
2012. aug. 12. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok féltékeny mert tudom, hogy a feleségem nem csalna meg és mert bízom benne, szeretem.
2012. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az féltékeny, aki bizalmatlan. És az nagy valószínűséggel nem szerelmes. Nem kell vakon bízni persze, de van egy határ.
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá szerelem. én voltam egyszer olyan casjra féltékeny aki nekem nem kellett, cask ő volt belémhülyülve.


vmiért mégis rosszul esett mással látni:D

2012. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom nem féltékeny..pedig azért nem vagyok bányarém. Szerintem szeret és azért nem féltékeny, mert megbízik bennem. Azért ha még egy szikráját sem mutatja a féltékenységnek, az gyanús. Nekem azért mondjuk egy figyelmeztető krákogással vagy egy pici oldalba bökéssel jelzi nem tetszését, ha mondjuk előtte dicsérek egy pasit vagy annak testrészét.
2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok féltékeny, mert megbízom a páromban
2012. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha a partner mással flörtöl (de CSAK flörtöl), és akkor sem féltékeny?


(Mielőtt konkrét dolgokra gondolnátok, a kérdés csupán elméleti.)

2012. aug. 13. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:

A féltékenység az én definícióm szerint az, hogy nem bízol a másikban, attól félsz, hogy képes lenne egy másik férfival/nővel érzelmi/szexuális kapcsolatot létesíteni.


Ha flörtöl, akkor nem féltékeny vagyok, hanem mérges.

2012. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!