Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen viselkedés normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap bulizni voltam a barátommal és néhány haverjával és volt velük egy pár, ahol a csaj mindenkivel táncolt a társaságból, de mindenkivel úgy, mintha épp fel akarná őket szedni, meg kb úgy, mintha valami gogo táncos lenne... Pedig a legtöbb srácnak volt barátja, meg a csaj barátja is ott volt, nem értem ezt miért csinálták. És ami a legjobban zavar az az, hogy a barátom is belement ebbe. Ezen ki kéne akadnom?? Mert nagyon bánt ez a dolog így is, hogy mindenkivel ezt csinálta a lány... :(
2012. aug. 18. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha homokosoknak táncol így, kit érdekel, a tánc az tánc és örülj, hogy nem a hátad mögött táncolnak így...
2012. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úristen elírtam tényleg! :D

A legtöbb srácnak volt BARÁTNŐJE!! Természetesen. :)

2012. aug. 18. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az észrevételem, hogy a barátod könnyen csábul, és ennek a jövőben még meg lehet a következménye! Az meg, hogy ez téged bánt, az teljesen normális, és neki nem kellene ezt tennie veled.
2012. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!