Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tanácsoltok, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tanácsoltok, mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy világsztárba. Először csak a világ leghelyesebb férfiének tartottam. Aztán elkezdtem róla infókat gyűjteni, mert nagyon érdekelt és akaratlanul is beleszerettem, pedig tudom hogy őrültség, mert úgy sem lehet soha az enyém, meg eddig én is szánalmasnak véltem, ha valaki szerelmes volt egy sztárba, mert még csak nem is ismeri személyesen, de már értem őket! Állandóan rá gondolok már egy jó pár hónapja és nem tudom kiverni a fejemből. És légyszíves ne azt írjátok, hogy ez még nem szerelem, mert biztos vagyok benne, hogy az. Leírhatatlan amit érzek iránta és ha pl.: adódna egy olyan dolog még az életemet is feláldoznám, hogy ő élhessen. Volt már pasim ez idő alatt is, de szakítottam vele, mert én nem tudok nála jobban szeretni senkit és ő így csak mindig a 2. helyet kapta volna. Szóval szükségem lenne a tanácsaitokra hogy mit tegyek és hogy ti mit tennétek, hogy elfelejtsétek.

2012. aug. 18. 14:41
 1/7 anonim válasza:
Hát pedig azt fogom írni h ez nem szerelem :D. Nem ismered személyesen soha nem beszéltél vele stb. Az egy dolog hogy tetszik és csodálod vagy ilyesmi de nem kell rögtön halálosan szerelmesnek lenni ...majd ha felnősz rájösz h ez nem szerelem volt :D
2012. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ugyanigy voltam csak nem egy világsztárral hanem egy fiúval aki melesleg évfolyam társam és nagyon közel laktunk egymáshoz mégse kaphatam meg alegjobb barátnőmmel jött össze :(ennyit a szerelemről..
2012. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem igen is lehet ez szerelem, aki lelkizős és érzelemdús ember, az ennyiből is szerelmes lehet. De az is lehet, hogy te magába a szerelem érzésébe vagy szerelmes, és erre a sztárra "vetíted ki". (Amúgy szabad tudni, hogy ki ez a világsztár? Csak érdeklődésből kérdezem.)

Én is voltam már így, kb. 14 évesen, de elmúlt, amikor találkoztam valakivel, akibe iszonyúan belezúgtam! Amikor a sztárt szerettem, el se tudtam képzelni, hogy ilyen lehet majd, de megtörtént. Na persze az csak egy dolog, hogy a húsvér közvetlen közelemben lévő szerelmemmel se jöhettem össze, de az már mindegy, nem részletezem.:( Nagyon megviselt.

Viszont lényeg a lényeg, szerintem nem fogod már ezt érezni, ha találkozol egy sráccal, akibe még jobban beleszeretsz, hisz még ismerni is fogod (személyesen)! ;)

2012. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló


Nem szeretném megemlíteni itt, mert akkor mindenik azt írná, hogy ez nem szerelem.....


És azt már fent is írtam, hogy volt barátom, akit miatta dobtam, pedig nagyon kedves volt és tetszett is, de nem voltam szerelmes belé, mivel én azt a valakit szeretem. És őt személyesen is ismertem, mégsem változtatott semmin.

2012. aug. 18. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, értem hogy nem szeretnéd elmondani. :)


Tudom, olvastam, hogy miatta dobtad. De én azt írtam, hogy majd jön Valaki, aki el fogja tudni csavarna a fejed!! Hidd el. Nekem is volt a sztár előtt szerelmem, utána beleszeretem és megszűnt mindenki!! Viszont jött az a bizonyos illető, aki úgymond az első "nagy Ő"-m volt. :) Csak semmi nem lett belőle. :(

Szóval ebből azt akartam kihozni, hogy jönni fog valaki, aki tényleg eléri azt, hogy "kiszeress" a sztárból és ő lépjen a helyébe! Hidd el, tapasztalatból írom!! ;)

2012. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz.
2012. aug. 18. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar ügy. Én f.26 létemre Rhona Mitrába vagyok halálosan szerelmes. És kb. majdnem ugyanígy vagyok, sok mindenkit mérek hozzá. De van megoldás, én találtam. Azt gondolom tudod,hogy rengeteg hasonló arcvonású ember él, sőt, szerintem mindenkinek van egy vagy több kb 80 -90 % ig hasolító párja a világban, hisz rengeteg ember él. Én most a nyáron találtam egy full Rhonás lányt, és azt kell mondjam, még jobban is tetszett mint a színésznő. Lélekben is szimpatikus volt egyébként. Tehát, csak arról van szó, hogy van egy arcvonások szerinti zsánered, akkor azokat a féle embereket kell keresni, és azok felé kell párkapcsolatba gondolkodni, és máris olyan feelingje lesz, mint ha a sztárodat szexelnéd. Működik a dolog, és tudom,hogy vannak kimondottan ilyen "típusú nők" főleg az ilyeneket keresgélem, bármelyik jó,akiben meglátom álmaim színésznőjét. Csak ugye nyilván nem minden második nő ilyen, hanem kb minden ezredik. Így ha csak ennél az egyfélénél ragadok le, akkor nagy esélyem van, hogy nem hoz össze vele a sors. Kell hozzá nem kis szerencse. De hiszem, sőt tudom,hogy más kinézetelű nők is vannak pont ilyen jók, én szerencsés vagyok,hogy mást is el tudnék képzelni ez mellet magam mellé. De szerintem jó ötlet,ha te is olyan palikat keresel, aki a zsánered.
2012. szept. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!