Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ebben a helyzetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ebben a helyzetben ti mit tennétek mit tanácsoltok? (lent)

Figyelt kérdés

azt hiszem kezdek szerelmes lenni a barátnőm exébe ..... elég bonyolult a helyzet mivel a barátnőm szakított a sráccal mivel a srác még az előző csajba volt szerelmes és miután szakított vele a barátnőm a srác összejött az előző barátnőjével de aztán a csaj dobta mivel ő mégse szerelmes belé... remélem hogy azért valamennyire érthető na szóval az a helyzet hogy még a barátnőmmel jártak már akkor is rám írt a srác szinte minden nap 1,5 hónapja ismerem és ezalatt az idő alatt csak 1-2 nap volt hogy nem beszéltünk de akkor is csak azért mert nem voltam gépnél... szinte mindig ő ír rám.. néha smst is küld nekem nagyon jól elhülyülünk

és mikor elkezdtünk beszélgetni úgy voltam vele hogy na végre egy srác akivel el lehet dumálni és barátok lehetünk de most úgy érzem kezek szerelmes lenni belé... és ez zavar mivel elég gázos a helyzet és én nem akarom a barátnőm se megbántani igaz nem vagyunk olyan közeli barátok de akkor is nem tudom mit tehetnék segítsetek


2012. júl. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
blablablablablablabla
2012. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon hasznos volt köszönöm
2012. júl. 3. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hatalmas baromság ez a sztereotípia hogy kinek a kijével nem lehet!!!


Szerintem: Szólj a barátnődnek hogy te rámozdulsz mert vonzódtok egymáshoz és csak azért szólsz hogy tőled tudja meg ne mástól. Ha akadékoskodik, közöld hogy nincs szükséged az ő engedélyére mivel egyikőtök sem a barátnőd tulajdona, és van szabad akaratotok és önállóságotok!


Mindenki más véleményére is tegyél nagy ívben! Ha ti ketten egymást akarjátok, senkinek nincs joga megmondani mit tehettek és mit nem!!!!

28F

2012. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!