Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kik a jobb csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik a jobb csajok kik a csinibbek? A magasabb csini hosszú lábú csajok vagy az alacsony kis formásak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az alacsony kis formásakat szeretem inkább.Amúgy meg mind1 nem ez az ami számít.
2012. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A.Romanov ***** válasza:
93%
Én a hosszú lábúakat preferálom
2012. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arányosság, ez a fontos magasságtól függetlenül. Én a magasabb csajokban csak egyet nem szeretek, hogy általában nagyobb a lábuk és egy 40-es méret fölötti már elég férfias tud lenni.
2012. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de akiket én ismerek alacsony lányokat, nem nagyon formásak.

Persze, lehet csak a mi részünkön nem azok :)

2012. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez a kérdés nevetséges. :D Miért ne lennének a magas hosszú lábú csajok formásak? Vagy miért lennének formásak az alacsony lányok? Ez óriási általánosítás aminek szinte semmi alapja sincs.
2012. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bratilla ***** válasza:
Magasabb!!
2012. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.Romanov ***** válasza:
34%
Most komolyan... mi értelme van lepontozni a VÉLEMÉNYEM? :D
2012. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!