Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még nem járunk engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem járunk engedjem neki hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
még nem járunk de leszokott kapni, továbbra is hagyjam vagy majd csak akkor ha összejövünk?
2012. aug. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha már megcsókolt, akkor jártok, ha tetszik, ha nem.
2012. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól meg csókolóztak, nem feltétlen, hogy járnak. Saját tapasztalat.
2012. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha eddig hagytad mostmár mindegy, hagyhatod tovább is, én 6 fiúval csókoloztam eddig, és ezek közül csak 3-mal jártam, szóval a csók nem jár együtt a kapcsolattal:D de tisztázzátok a kapcsolatotok, vagy mondd meg neki hogy most mi van, mert ha le is kap, többször, az jó jel. de sok apróságot nem írtál le, korotok, meg jártok e kézen fogva pl szerintem ez is fontos:) hajrá
2012. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jártok már vagymi?:DDDDDDDDD
2013. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!