Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem magamhoz közel? Lehet, hogy lenne valami?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy van egy osztálytársam, akibe 1,5 éve bele vagyok zúgva. nagyonnagyon helyes, egoista, jófej, "nagymenő", barátságos, közvetlen, vidám, de mégse gyerekes vagy hiéna módban. mindent tud, 90-95%osan, az a kis hiányossága teszi őt iszonyú menővé, különben "stréber" lenne. imádom azt az időt, amikor a közelében (és az osztállyal) vagyok. a fiúknál is ő a főnök az osztályban, mindig ő van középen/a középpontban.

egy kicsit rólunk is: egy társaságban vagyunk, kb 10-15en a "társasági lények" fiúk-lányok, vannak a "joBBgyerekek" kb 5-10en, és a "nyomik" kb 5-10en. nem tudom, hogy játszik-e velem, vagy tényleg bejövök neki, mert: mondogatni szokott ilyen "szerelmes izéket" pl.: aki befejezte a dogát, kimehetett, ő befejezte, odasúgja: hajrá szerelmem a szememe nézve, meg megkérdezte, hogy járunk, meg ilyenek. de ezzek beéget az osztály előtt, mert más lányokkal nem csinálja ezt. együtt jövünk a suliba minden reggel, 6-7 osztálytárssal összesen. de közűlük csak én vagyok az ő németes csoportjában, a többiek a másikban vannak.

az ezzel a probléma, hogy nem tudom magamhoz közelebb engedni.:( amikor mondja a szerelmi dolgait, pl.: de szeretlek, nagyon szeretlek, stb., erre én azt mondom: na most nekem erre mit kéne mondanom? ő: hogy te is.

ha lehetne egy kivánságom, gondolatolvasó lennék, és tudnám mit godol. csak hogy ez nem ilyen egyszerű.:( :( :(

egyébként 2vel felettünk járó barátnőjr volt (elvileg kényszerből)+NAGYON jóban van (1) 1el felettünk járó lánnyal, a bff-je. ja és egy osztálytársam puszit ad neki, meg átkarolja. ő a barátnőm, de nemtudom, (egy társaságban vele szintén) hogy már csak volt-e, mert elég féltékeny vagyok rá.

szerintetek? ha kell egyéb infó, megírom!


2012. máj. 19. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem jár kényszerből! Vagy menőbb akart lenni vele, vagy neki is tetszett/tetszik a csaj.

Egyébként ha másnak azt nem mondja mint neked, szerintem halálosan beléd van zúgva ;) csak szerintem kétségbe esve is van, mert nem tudja mit érzel iránta. Egyszer poénból vagy igazából te is visszaszólhatnál, hogy: "én is szeretlek". Szerintem mert megcsinálni ezt, mert nincs veszteni valód, főleg úgy hogy ő is mondja!

Amúgy szerintem nem tetszik a barátnőd neki, de ha igen, te akkor is jobban és kettőtök közül téged választana, szerintem a barátnőd nyomul rá de elégé, a bnőd nem mondta neked h tetszik neki az a fiú? (mert ha nem, tudja, hogy beléd szerelmes és nem kockáztatja meg, hogy ha egyszer összejöttök, akkor ő meg beégve maradjon). Am ha összejöttök számíts rá, hogy a barátnőd és közted lesznek súrlódások!

megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? ( ha nem haragszol a tippemre szerintem 14-15 éves vagy. vagyis van 8-os vagy most kezdted a gimit)

2012. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Szerintem MERD megcsinálni
2012. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, igen 8.os vagyok:D de már "kisgimiben", szóval nem ballagok. ide járok már 2 és még 4 évig.

és 15/L&15/F (egyhónapban születtünk)

2012. máj. 20. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szépen kérlek, hogy legközelebb próbáld meg úgy írni, hogy érthető is legyen, mert én nem valami sokat értek belőle!:(
2012. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es


Hát n értettem, és amúgy kérdező szerintem fogad meg a tanácsom, egyszer szólj vissza, hogy én is szeretlek ( de ne úgy hogy mindenki hallja)

Gondolom ismered ezt a mondást: "Inkább tedd meg és bánd meg, minthogy megbánd, hogy nem tetted meg" Hidd el ez igaz, még ha nem is sül ki jó, vagy ha nem is ő életed szerelme érdemes kipróbálni, mert nem tudhat5od, hogy mikor lesz ilyen lehetőséges, bolond lennél nem élni vele.

Ha én ilyen helyzetben lettem volna...ööö... bocs voltam... és :/ Szóval tudom bátorságot kell meríteni, de hidd el ha beleveted magad nem lesz rosszabb és még büszke is leszel magadra. végy egy levegőt és ha azt mondja megint, hogy szeret tedd te is, túl leszel rajta.

2012. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak az a probléma, hogy a "jajjjj de szeretlek"en kívül olyanokat is mondogat, mintha a rosszgyereke lennék, vagy hoy kivel sms-ezek amikor telefonozok (okostelefon), mondom: nem mindegy, err e kiröhög ... vagy "folyton nyomkodod azt a sz.rt" meg olyanokat is, mintha utálna.

nemtudom h utál vagy most mi van ... ?!

2012. máj. 23. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:

( Megint 1-es )

Hát szerintem féltékeny. Azért kérdezgeti, hogy kivel sms-ezel, mert érdekli, hogy fiú-e az illető és, hogy tetszik-e neked.


"folyton nyomkodod azt a sz.rt" - Hát erről a mondatról...hú féltékeny a mobilra? :D Viccen kivül az. Azt akarja, hogy vele foglalkozz, meg megint azt hiszi, hogy vkivel levelezel.

Hidd el nem hiszem, hogy utál, csak néha dühös rád, mert "nem veszed számba"

Mondom azt akarja, hogy vele foglalkozz! És ha tényleg bele vagy zúgva lépned kéne, mert a végén megunja az ostromozásod és máshoz fordul vigaszt keresni, szerintem lépj minél előbb, nem hiszem, hogy visszafog utasítani, azért mondja ki nyíltan a szeretlek szót, mert már kétségbe van esve, hogy nem tudja mit érez iránta

Őszintén nem értelek... Komolyan adóik egy ilyen helyzet és te csak hagyod, hogy szenvedjetek, mert nem vagy képes kimondani azt amit érzel. Én mindig csak azt tudom tanácsolni, hogy hajrá!

2012. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* azért mondja ki nyíltan a szeretlek szót, mert már kétségbe van esve, hogy nem tudja mit ÉRZEL IRÁNTA

(bocs az előző be rosszul irtam)

2012. máj. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem féltékeny a mobilomra, neki is PONT ugyan olyan van (iphone3).
2012. máj. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!