Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha egy fiún vannak pattanások és miteszerek?

Figyelt kérdés
Mostanság nem tudom miért mert nem eszem se olajos magvakat meg ilyeneket, és az arcomon és a homlokomon eléggé sok pattanás lett, pattanás inkább csak a homlokomon az arcomon meg sok miteszer :S titeket ez mennyire befolyásolna ? 15/F
2012. aug. 19. 20:41
 1/6 Nacui ***** válasza:
100%

Ne törődj vele. Én páromnak is van egy pár, nekem is, na de valljuk be, kinek nincs? Arc ápolással eltüntetheted ha "téged" nagyon zavar, de szerintem ez nem befolyásoló tényező.


16/L

2012. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem :D köszi a választ amúgy engem annyira nem zavar mert nem szoktam sokat ugrálni a tükör előtt csak reggel mosakodás közben és este fogmosás közben ennyi nyomkodni sem szoktam őket csak ha már tényleg el fajult a dolog xD :D
2012. aug. 19. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam kezdeni velük valamit, ha észreveszem, pl. megtörlöm a homlokom. Olyankor "behúzok" egyet magamnak (tenyérrel) és visszamegy a helyére xD

Tényleg így van, legalábbis nálam működik :D

2012. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban szinte minden fiúnak van. Csak ne kezd el vakargatni, meg kapargatni, mert csak csúnyább lesz. Ápold valamivel :), ls kerüld picit az olajos magvakat :D.
2012. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Nem a pattanás és a mitesszer, hanem az, hogy nincs 'kipucolva'. Magamon is kinyomom és kitisztítom és a barátomnak is meg szoktam csinálni.
2012. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Téged annyira zavarna, ha egy lánynak lenne? :)


Egyébként szerintem is kinyomkodhatnád... De ha nincs minden négyzetcentiméteren, akkor nem gáz egyáltalán.


14

2012. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!