Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség. Hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség. Hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Szóval az van ,hogy van egy pasi akibe totálisan belezúgtam másfél éve.Csak barátság lehet köztünk sajnos ..ő csak 2 évvel nagyobb nálam ..de ez nála sokat számít. A pasi 10 nap múlva megyel külföldre tanulni és én beleőrülök megbeszéltünk egy találkozót ,hogy elbúcsúzzunk egymástól de én elterveztem ,hogy megcsókolom :( ..Sokat gondolkodtam ,hogy hogy legyen ..én még soha sem csókolóztam de ő már igen ..Én már akarok csókolózni és itt a lehetőség senki mással nem akarom csak vele..Megtenni megteszem, de félek ,hogy elutasít? hogy kezdem ? mit mondjak ,hogy a csókra utaljak? félek nagyon szeretném ,hogy csókolózzon velem.. eddig az nyugtatott,hogy más barátjaival is volt ilyen élménye de nki ez nem nagy dolog..de nekem életem legjobb napja lenne.. SEGÍTSETEK LÉGYSZI mit tegyek??
2012. aug. 19. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megakar csókolni, úgyis meg fog... Nem kell utalgatni rá vagy kezdeményezni. Hány éves vagy??
2012. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 ..és ő mult hónapban töltötte be a 15-t
2012. aug. 19. 22:44
 3/5 Nacui ***** válasza:
Egyszerűen csak lépj oda hozzá, kezeddel karold át a nyakát, hajolj oda (ha magasabb nálad akk kicsit húzd lentebb a fejét) aztán kapd le és ennyi. Nem nagy cucc, én a legelsőt így csináltam és bevált XD 16/L
2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii ..de mi lesz ha ellök magától vagy ilyesmi?? ..
2012. aug. 19. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de miért az lenne a legjobb napod? Már nem azért, de ha tudnám, hogy a szerelmem elmegy külföldre tanulni és előtte megcsókolnám, akkor utána mégjobban hiányozna.

Ha igazán szereted, akkor szerintem ne csókold meg. Csak nagyon fog hiányozni.

Nekem is volt ilyen helyzetem, csak akkor a srác elköltözött az ország másik felére. Ő meg akart engem csókolni de én mondtam, hogy ne, mert akkor mégjobban fog hiányozni (én is odavolam érte).

És nem bántam meg, hogy nem csókoltam vissza.

15/L

2012. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!