Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdést feltettem már.. nem részletezném őket.. de nagyjából mind arról szólt hogy "Tetszem e neki?" leírtam mindent.. a közös barátaink és a GYIK-esek szerint is kölcsönös a vonzalom.. De tudni kell hogy félénk srác.. és én sem vagyok egy túl bátor emberke.. ha meg is mondanám neki hogy szeretem ki tudja tényleg kölcsönös e?!


A szemezés a mosolygás bálokon a tánc mindig megy.. egy helyre járunk táncolni ott is mindig együtt vagyunk..

De mégis csak Ő a fiú.. én sokat mosolygok és "bátorítom" vele még akkor is tök kedves vagyok mikor mindenki mást a picsbe küldök már.. szóval nemtom mivan.. :/

Hogyan tudnám "bátorítani"?? Milyen jeleket kéne még adnom?

mind2en 14



2012. aug. 20. 00:08
 1/10 anonim válasza:
0%
menjé questelni, gearelödni meg farmolni (Y)
2012. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"De mégis csak Ő a fiú." És? Ha ő nem lép akkor lépj te. Ez nem Nem függő dolog... És már annyiszor leírtam ilyen "bátortalan emberkéknek", hogy kérdezz rá! Mi bajod lesz? Megesz vagy ,mi? Szerintem nem. Két esélyes a válasz. Vagy azt mondja , hogy nem. De legalább megkérdezted, és nem izgatod magad feleslegesen, vagy azt mondja, hogy Jó járjunk, akkor tárgytalan... Viszont ha nem kérdezed meg, te fogod a legjobban megbánni, mert mindig ott lesz az a büdös kérdés: Mi lett volna, ha...? Növessz gerincet, és lépj te. Ha csak tátott szájjal várod a sült galambot, max. szúnyogot nyelsz. Remélem segítettem. (Amúgy meg, a bátorítás legtöbbször fölös energia... Vagy ő béna, és nem csekkolja, vagy te vagy béna, és nem bírsz normál jeleket adni... Szóból ért az ember, nem jelekből waze!:)))
2012. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: Mit csinálni? o.O

Második.. hát de na.. gerincet növeszteni nem kis idő.. xP

Hát nem tom.. :// szombaton bál lesz.. és meg "fenyegetett" hogy ha nem megyek akkor elrabol.. .:"D

De mindenképp megyek.. :))))))

De mégis ott hogy?! Miközben táncolunk ált. össze vagyunk borulva nem beszélgetünk.. :'D

2012. aug. 20. 00:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézus... Várj, hány éves vagy?... Most komolyan... Táncoltok, és szerinted mi fog történni? Ha az érzelmeitek kölcsönösek akkor csókolóztok és le van tudva, a kérdésed.:)
2012. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(Amúgy az első csak gamer trollkodott egy kicsit.:))*
2012. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden héten együtt táncolunk.. egyszer sem történt még meg.. szóval őő nem valószínű..
2012. aug. 20. 00:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén együtt táncoltok... De ahhoz még nem volt merszed, hogy feltedd azt a kérdést, hogy: "Tetszem neked?" Hát ez durva.xD De mondjuk a gyerek se lehet egy Don Juan. De gondolom azt akarod, hogy megtörténjen,nem?:)
2012. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod kedves utolsó.. de ez a tánc tánccsoportos táncolást takar ahol nem mindig táncolunk párban..
2012. aug. 20. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy "Hogyhogy mindig velem táncolsz?:)" és mosolyogj hozzá nagyon édesen. :D Meg a kérdés közben nézd a földet, aztán pillants fel rá.


Nekem nagyon bevállt, a srác azt felelte, hogy "mert szeretlek" és átölelt. Pedig az én esetemben nem volt annyira biztos a vonzalom, mint a tiédben. ;)


14

2012. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Váágom..:D

Hát remélem nem fognap pijázni.. :'D

Múltkor Romániában nekem kellet rá vigyáznom.. -.-"

Másnap mikor józan volt szépen kioktattam.. de csak egy öleléses bocsi volt a válasz.. :$ :)

2012. aug. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!