Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódtam hozzá vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódtam hozzá vagy ez mi volt egyáltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég érdekes dolog történt velem pár napja. Előre is bocsi, ha sokat írok, de így érthetőbb lesz a szitu.

Szóval volt egy pasi, akibe nagyon nagyon szerelmes voltam (még mindig megdobban a szívem egy kicsit, ha látom), de nem lett semmi belőle sajnos. (Most azt hagyjuk, hogy miért, nem az a lényeg.)

Pár napja volt egy családi "kertiparty", ahol találkoztam pár számomra még ismeretlen rokonnal (gyakorlatilag nem is az én rokonaim, csak unokatesóm rokonai). Volt ott egy pasi, akit amikor már először megláttam, emlékeztetett a volt szerelmemre, szimpi volt. Valahogy a stílusa. Aztán beszéltünk is kicsit, meg hallgattam ahogy beszélget, és egyre inkább feltűnt a sok hasonlóság, mind a beszédstílusban, mind pedig a mimikában. És egyszerűen már az első pillanattól kezdve is, de a beszélgetés után végképp, vonzódni kezdtem hozzá. Pedig nem néz ki jól, nem vonzódnék egy ilyen kinézetű férfihoz (főleg így elsőre), de mivel hasonló volt a stílusa, ezért mégis ezt éreztem! És most nem tudom ez mit jelent.. ezek után csak az ilyen stílusú pasik fognak bejönni, mint a volt szerelmem? (Gyakorlatilag ő mondhatni, hogy a "nagy Ő-m" volt.) Vagy most akkor ez mi volt?

Köszi, ha elolvastátok! És lécci normális választ adjatok, mert tényleg érdekelne, hogy mi a véleményetek erről, vagy ha esetleg voltatok hasonló helyzetben! Előre is köszi!



2012. aug. 20. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg még nem heverted ki 100%osan az előzőt ezért látod a hasonlóságot köztük. majd elmúlik vagy lehet hogy szimplán az ilyen típusok a zsánereid :)
2012. aug. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első, köszi a válaszodat! Igen, lehet hogy tényleg ez a zsánerem, de külsőleg semmiképp se vonzódtam volna hozzá. És persze a stílussal se volt bajom, de rögtön Ő jutott eszembe. És tudom, valószínűleg teljesen még tényleg nem hevertem ki (3 éve) és ez is benne lehetett. Viszont nem ez volt az első eset, volt már, hogy városban találkoztam egy ugyanígy hasonló pasival és rögtön szimpi lett, kis vonzalmat is éreztem. De nem az volt bennem, hogy ez a személy milyen aranyos, stb stb. Hanem az, hogy ez a pasi is tökre rá emlékeztet, tök olyan, mint Ő. Mit csináljak? Nem akarom, hogy az legyen, hogy mindig csak hozzá viszonyítok! :/
2012. aug. 20. 02:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Végül is ne a külsőt nézd,az változik de a belső megmarad! :)
2012. aug. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

"Pedig nem néz ki jól, nem vonzódnék egy ilyen kinézetű férfihoz "


Kamu

2012. aug. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetséges! Soha ne mondd hogy soha! Ez olyan igaz, magamon is tapasztaltam!

A válasz egyszerű: tetszik és kész, valamiért tetszik tehát tetszik, de úgy látom még magadnak sem mered bevallani! Lehet, hogy lesz egy még nagyobb Ő! Én nekem minden alkalommal egyre nagyobb Ő-k jönnek...


Voltam úgy 2 éve, hogy van egy pasi aki korábban sosem tetszett, sőt kifejezetten unszimpatikus volt, mert olyan mogorván tudod mindig nézni is meg olyan is volt sokszor. Erre egyszer jobban megnéztem, hát mondom ez nem is olyan rossz... Aztán ahogy többször láttam, fene tudja hogyan sikerült, úgy belezúgtam! Pont az tetszett benne aztán, ami korábban taszított, mert másként szemléltem vele kapcsolatban a dolgokat. Azóta kiszerettem belőle, de azóta is azt mondom rá, hogy jó pasi. Most megint szerelmes vagyok, de most még jobban de nagyon nagyon, összehasonlítgattam persze őket, más jellemük van nagyon de mégis van egy kis hasonlóság. De nem azért szerettem bele a mostaniba, mert bármi hasonlóság van. Egyszerűen megfogott az egész ember, imádom a hülyeségét, a hangját, olyan jól előadja magát, sokat röhögök rajta, kedves is de egy dolgot kivéve amit nagyon nem imádok benne: szereti a nőket... ezt úgy értve, hogy mindenkinek tud valami szépet mondani, egyik ismerőse is mondta neki: te minden nőnek udvarolsz. Tök jó, előttem mondta ráadásul miközben velem beszélgetett. Nem lombozódtam le kicsit sem, csak kínosan vigyorogtam... Múltkor meg ilyeneket beszélt, hogy aludhattam volna vele meg hasonlók. De csak mondja, mert semmi más nem történik, csak olyan jóóókat tud mondani. Szerencsére nem veszem komolyan őt, nem is merném azok után hogy mindenkivel ezt csinálja? Rohadt élet...

2012. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező?
2012. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nálam pont az a gond, hogy azért tetszett meg/ lett annyira szimpi, mert hasonlít Rá....:( Ezért zavarodtam kicsit meg.

Amúgy köszi az eddigi válaszokat mindenkitől! (És 17 vagyok)

2012. aug. 20. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:

és is olyan csajokhoz vonzódom amilyen az első szerelmem, de ez mindenkivel így van.

vállig érő barja haj, sötétbarna szem, nagy ajkak, vékony karok

2012. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne kombináld túl!! Egyszerűen hiányzik neked az előző pasi és őt próbáltad meg pótolni ha nem is szándékosan. 14/f
2012. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!^-^
2012. aug. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!