Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kis mellem van (75A),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kis mellem van (75A), de szerintem és mások szerint is eszméletlen jó lábaim + fenekem hozzá. Ez így kiegyenlíti egymást?

Figyelt kérdés
meg szép vékony a derekam, szóval nincs fiús alakom. de mostanában 9gagen pl kommentekben is csak azt olvasom, hogy a kis mell szar, aki nem ezt mondja, hazudik.
2012. aug. 5. 21:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%
tudtad,hogy 9gagon van a legtöbb hímsoviniszta hülyegyerek?
2012. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ezen nincs mit kiegyenlíteni, a kis formás cicinél nincs jobb :)
2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Én imádom az ilyet:) 16/F
2012. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Pedig szakadjon rám az ég én eskü nem hazudok a kis mell jobb pont kére áll :)) hmm, viszont fenékre már finnyásabb vagyok, az legyen szép kerek. lábak is legyenek jól bár ez a jó, nállan annyiban kimerül h elég ha nem verdesik egymást a térdei...
2012. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
80%
jó alakja van, jó lábai, formás feneke, és még 9gag-et is olvas... kell ennél több? :D egyébként lehet jól kinézni nagy mellek nélkül is
2012. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
nekem a közepes ill. kicsit nagyobb jön be, de személy szerint szerintem kiegyenlítheti :)
2012. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek! :)

alap, hogy olvasok 9gaget :D

2012. aug. 5. 21:22
 8/48 anonim ***** válasza:
70%
#5-nél a pont. Nekem határozottan a kis, formás mellek jönnek be. Ha választanom kellene egy kis és egy nagy(obb) mell között, akkor én tuti a kicsit választanám, szóval ne aggódj kedves kérdező :) Vannak még olyan "h..lye" pasik/férfiak, akiknek te vagy az ideálja, már ami a mellméretet illeti :)
2012. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2012. aug. 5. 21:30
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Csupán az hogy 9gag en olvastat azaz jó angol tudásod van már az nagyon jó. Legalább is nálam. De igen pl nálam a szép láb+fenék simán kiegyenlíti ha kicsi a mell. 18F
2012. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!