Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok Mi a velemenyetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok Mi a velemenyetek? :28eves pasi vagyok es meg szuz komoly kapcsolatot szerettem volna mindig is de ezt a partnereim nem dijaztak nekem a szexhez tobb kell mint jo kulso. Mar elkezdtem tervezgetni a nagy Ö nek a hazunkat

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 10:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
hát biztos hogy valami nincs rendben. Az, hogy 28 évesen szűz vagy, már eleve.. de az, hogy nem tudtál kialakítani egy kapcsolatot még inkább. És hogy ezek után még a Nagy Ő-vel tervezel házat, egyenesen ijesztő!
2012. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
álmokból nem lehet várat építeni...
2012. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a háztervezést most hagyd abba, mert ha ezt beadod a csajnak akivel ismerkedsz, úgy lelép, hogy az életbe nem hallasz felőle.

Valami nincs rendben, ha ezidáig nem tudtál normális kapcsolatot kialakítani senkivel.

2012. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem a komoly kapcsolatot nem díjjazták a partnerek,hanem az előre ennyire tervezést,hogy már a nagy Ő-nek tervezed a házat. Miért nem magadnak tervezel???

Volt pár éve egy barátom,alig két hónapja voltunk együtt,mikor elkezdte tervezgetni a következő évi esküvőnk részleteit. Na nemköszi,kb egy hét múlva szakítottunk,pedig esküvő párti és komoly kapcsolat híve vagyok.

2012. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de mert baj ha elore eltervezem a hazat mondjuk
2012. aug. 20. 10:33
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért nem magadnak tervezed a házat?!
2012. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

mert az mas lenne ha csak nekem terveznem

en pl nem szeretem a nagy uvegfeleleteket de a nok altalaba igen

2012. aug. 20. 10:36
 8/28 anonim ***** válasza:
"en pl nem szeretem a nagy uvegfeleleteket de a nok altalaba igen"-ezt meg honnan veszed,ha nem volt még egyetlen normális kapcsolatod sem????
2012. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
statisztika
2012. aug. 20. 10:39
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

ez a baj... eltervezed a nagy ő házát, holott még nem is ismered... mint ahgy utoljára irtad imádják a nagy üvegfelületet.... én például ki nem állhatom! ha fel van kapcsolva a villany mindenki belát este, akármilyen tükrözödö szar van rajta, meg azt az ablakot is pucolnia kell valakinek!

a saját házadat tervezd ne másét, azt hadd tervezze meg már maga!

2012. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!