Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyi pasi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi pasi számít soknak? Hány exet tudtok még tolerálni, ha komoly kapcsolatban gondolkoztok egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Ne a szélsőségeket nézzük,hogy valaki még az álló fűszálba is beleül!

Én 24 vagyok!Egyszerűbb életkorhoz kötni és csak 3 pasim volt,szóval én messze távol nem vagyok az előbb leírt fajta,de érdekelne a dolog,hogy mennyi az annyi!

Köszi


2009. febr. 15. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pasija válogatja. Találkoztam már olyannal, akit egyáltalán nem érdekelt, de akik komolyan gondolták a kapcsolatot, azokat igenis érdekelt. Minél kevesebb, annál jobb :P Gondolom te se örülnél, ha a barátodról, vagy a barátjelöltről kiderülne, hogy minden második kis vagy nagy csitrit ágyba vitt :) Amúgy 20 vagyok, és most tartok a második komoly pasinál :) Remélem ennyi marad.
2009. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
10,5
2009. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
18 lany...3ik..
2009. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet számokban meghatározni.

Ismerek olyan lányt, aki most 28 éves, és 16 éves kora óta mindig volt barátja, szinte soha nem volt szingli. De ezek mind viszonylag tartós kapcsolatok voltak, 1-2 évesek! De ugye így összejött neki azért egynél több. Most akkor ez baj???

Mivel jobb az, ha mondjuk valakinek volt 2 komoly, de mellette pár komolytalan is?

Ebben a számban nagy a szerencsefaktor is. Elég idejétmúlt dolog ez alapján meghatározni egy ember értékét. Én jártam olyan sráccal is, akinek én vettem el a szüzességét, de volt olyan pasim is, akinek szélsőségesen sok nővel volt kapcsolata. Férfiaknál sem kellene, hogy ez számítson.

2009. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Én azt hittem, hogy ez csak engem zavar, de már látom hogy nem csak engem :))

Én csak akkor járok egy nővel, ha az 1., 2., vagy a 3. pasi lehetek. Nincs igazam?

Nektek hogy tetszene, ha az a nő, aki bejön nektek, már átment rajta 7 fiú? ( itt most azt értem, hogy a csaj már a 7. pasi faszát is fogdosta, a faszi meg a nőci melleit, meg csók, meg anál, és persze az orális rész... :s ) és megkapod a csajszit mint egy használt 4 éves irodalom könyvet, aminek a borítója is le van tépve, meg tiszta kosz.

2009. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

23 éves lány vagyok. Nekem 2 kapcsolatom volt. Egy 3 és egy 5 hónapos. Engem tettek lapátra.

Nekem nem kéne olyan fiú, akinek már tucatnyi kapcsolata volt. Persze attól is függ, mennyi ideig tartottak a kapcsolatai. Ha mondjuk max. pár hetesek, akkor azért elgondolkoztató, mert nem lehet vele hosszú távra tervezni. Engem pl. az is zavarna, ha túl tapasztalt a pasi, mert én meg elég kezdő vagyok és ezt sokan nem tolerálják. Szal szerintem a kapcsolatok hosszából, számából sok mindent le lehet szűrni.

2009. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

16:04

Szóval Te legyél az 1. 2. vagy a 3.?

És akinek Te voltál az 1. 2. vagy 3.?

A 4.nél már Te is rongy vagy,vagy egy pasi büszke lehet rá?

Még mindig itt tartunk?

2009. febr. 15. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

18 lány vagyok két éve csak egy barátom van előtte senki nem volt.Nekem ő az első és most is vele vagyok :)

Amugy meg ismerek egy lányt aki most 16 éves és 13-14 éves korától mindenféle pasival összefeküdt.Régen azt csinálta hogy hetente más pasival volt szoval róla megvan a véleményem

2009. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nehogymár ezen bármi is múljon. h ez határozzon meg bármit is, okés ilyen 20 fölött gáz, de ha már egy idelye eggyütt vagytok, és szerelmesek mit számít de most komolyan? több minden vár el tőled? vagy te tőle? vagy félsz h rongy vagy? nekem a mostani párom előtt volt 3 komoly, és egy komolytalan 4 napos. neki volt 4-5 komolyabb. És, okés eleinte zavart de nem az h menyni volt, hanem h az utolsó...az utolsó barátnő, ugyan az a név, majdnem 2 komoly év, szimbolikus kéz kérés. és egy társaságba jártak, de már átgondolotam, h ez is butaság ha már 13 hónapja értem van, értem sír minden éjjel mikor nem vagyok vele, akivel rosszban-bajban itt van, betegsében ápol. ezek számítanak.

Émi

2009. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 leszek és 19(majdnem 20)éves korom óta vagyok ugyanazzal a pasival,aki nekem az első minden téren:)Neki volt előttem 2 komolyabb kapcsolata,amelyekből tanult és szerintem ez mindkettőnk hasznára vált.Ő amúgy örült neki,hogy ő lehet nekem az első,nem szerette volna,ha már a fél várossal közelebbi kapcsolatba bonyolódtam volna előtte:)
2009. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!