Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Ti szeretitek a vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Ti szeretitek a vicces lányokat, vagy nem igazán néztek rájuk nőként? : D

Figyelt kérdés

ha pl sokszor van a társaság közép pontjában,és sok mindenki birja a humorát,meg egy kicsit perverz is,az vissza taszitó?

vagy inkább jobban birjátok ,a kis bájos mosolygós csajokat?

:D



2012. aug. 20. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Legyen vicces,de ne túl harsány
2012. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha iylen a természete akkor maradjon csak így. Minenki legyen olyan amilyen:) Mondjuk barátnőmről lenne szó és mindig a társaságot keresné, hogy legyen valahol akkor az nem igen tetszene.
2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak ne erőltetett poénokat+favicceket nyomjon állandóan, azzal ki tudnak kergetni a világból.
2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

neeeem fapoén :)) azt én is utálom.

ugy értettem hogy mindenki nevet a viceein,de nem viszi tulzásba.... tud komoly is lenni,sőt.

külön tudja választani a vicceset,a fanyar poéntól :D

2012. aug. 20. 12:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Írhatnál priviben pár viccet. :D
2012. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
látom eggyesek nem birják fel fogni a lényeget....:D
2012. aug. 20. 13:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a humoros lányokat, viszont úgy figyeltem meg, h akinek perverz humora van, az általában ribanc is.
2012. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én esküszöm nem vagyok rád féltékeny, meg semmi, nekem is jó a humorérzékem. De árul már el, hogy a kérdésedben, meg a kiegészítésben mi volt annyira vicces, hogy a kettőspontdét még oda kellett szúrni?
2012. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem általában nevetnek a vicceimen, és bár nem mindig én vagyok a társaság központja, azét szeretnek az emberek, és szeretik a humoromat is. És igen, nem csak kicsit, hanem gyakran nagyon perverz, mondjuk a párom is és a társaság is kb ezt tartja rám legjellemzőbbnek... :D

És a fiúk igencsak kedveltek mindig is, és most is azért tudnék honnan válogatni, hacsak nem lennék boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatban, szerelemben. :)


Az egyik válaszra utalva meg: bár lehet, hogy perverz a gondolkodásom és a humorom, gyakran gondolok a mondott szöveg "másik" értelmére. Ribancnak mégsem mondanám magam, sőt, senki más sem. Szerintem a kettőnek nagyon nincs köze egymáshoz. Ribanccá nem az tesz, hogy milyen a humorod. Off vége.

2012. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

pfff....tudtommal a "kettőspontdé" az nem nevető smile,hanem eröltetett fogas vigyor... ha már igy meg lettem szolitva.

-.-

2012. aug. 20. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!