Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem durva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem durva?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 20. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mi ebben a durva? nudisták.. előfordul..
2012. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de h mekkora az izéjük..
2012. aug. 20. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Úristen, ezek után egy szavam sem lehet a párom méreteit illetően ... mondjuk eddig sem volt, na de ezek ... atyaég! És még közszemlére is teszik!


31/N

2012. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért, a párodnak is kicsi?:O
2012. aug. 20. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kicsi, inkább átlagos méretű, de az exemnek óriási volt és ahhoz képest szokatlan számomra. Viszont végre nem fáj az együttlét.

Na de ne kanyarodjunk el az eredeti témától, ha férfi lennék és akkora kis kukacom lenne, mint a képeken az egyik férfinak, én biztosan nem mutogatnám!

2012. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják orvosilag már mikropénisznek, amikor még erektálva sem éri el a 10cm. Bár ezek nem állnak de kikövetkeztethető. Lehet rajtuk röhögni de én már csak azért sem nevetnék, főleg nők helyébe mert sosem tudhatod nem-e eg y ilyen fiút fogsz szülni, akkor is vicces lesz??

És nem, nekem nem ekkora, normális.

2012. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes!
2012. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek nőnek indultak..az egy csikló csak kicsit nagyobb lett.. :D
2012. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mégis van csajuk, úgyhogy mostantól senki ne panaszkodjon itt nekem, hogy "csak" 15 cm a kuksija!!
2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!