Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen durvák, kemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen durvák, kemények a debreceni lányok az alacsony fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem rég találtam itt egy kérdést és hát én sem vagyok se magas, se testes, vékony vagyok. Szeptembertől fogok Debrecenben tanulni. Eddig nem volt gondom a csajozással, de ezeket a válaszokat olvasva, amit a kérdezőre szegeztek, elég támadó és az alacsony srácokat lenéző, esélytelennek tartó lány közönség eléggé elkedvtelenített.

Nem értem mi baja van a debreceni lányoknak az alacsony fiúkkal, ahol élek ott nem volt probléma, még tőlem magasabb lányoknak is bejöttem.


Mi az, hogy a te fajtádnak semmi esélye meg a 165centiddel ne számíts, hogy kelleni fogsz akárkinek is.


Én 166cm vagyok és vékony, mégis több lánynak is bejöttem már, mi bajotok van a kérdezővel debreceni lányok?


Ezzel, hogy az alacsony fiúkkal így bántok, engem is támadtok. Nem esett jól ezt olvasni és kezdek aggódni mi lesz szeptembertól, ha ennyire felszínesek a debreceni lányok. Én kisvárosban élek, ott nem volt probléma a lányokkal. Még utcán is lazán tudtam ismerkedni lányokkal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__32721..



2012. aug. 6. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez szerintem hülyesèg.Én ismerek egy vékony,alacsony,nem túl jóképű fiút,aki elkezdett kondizni,thaiboxolni,szálkásra izmolta magát,van önbizalma,humoros,kedves,és 2 gyönyörű barátnője volt már..
2012. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak az a kérdező aki ezt állítja, szeret másokra mutogatni, ahelyett, hogy beismerné, hogy hülye. Semmi baj nincs a debreceni lányokkal, ne parázz.
2012. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%

Helló!


Én is sok lányt szólítottam már le Debrecenben tény, hogy nagyon sokan lefognak koptatni, de azért vannak rendesek is, csak ritkák. Többnyire a van baártom szöveget lökik, az nem gond, de van, aki képes kigúnyolni is, ha nem jössz be neki, ez főleg a tini lányokra érvényes, érett nők azért ennél rendesebbek többnyire. Engem már meg is dícsértek, mert volt bátorásgom leszólítani a lányt, mert mint mondta, a fiúk nem merik leszólítani.

2012. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nemcsak a debreceni lányok ilyenek, sehol nem vesznek férfiszámba, ha nem ütöd meg a 175 centit legalább.
2012. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

èn 190 cm vagyok, vèkony testalkatù, jòkèpunek mondott is vagyok, ès mègis ha rànèzek egy csajra Ö elfordìtja a fejèt. Magànyos vagyok, depressziòs, ès aggszuz. :(( 24/F

Azt hozzà kell tenni, hogy a fejfordìtàs Svèdorszàgban törtènik velem. Lehet, hogy a "köcsög, csòrò balkàni bevàndorlò" tàbla van az arcomra ìrva.

Azt hittem, hogy itt könnyebb lesz a lànyokkal, de itt is a BMW-s csàvò mellè szàll be a szöke helyes csajszi.

2012. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a debreceni fiatal lányok, tinilányok valóban elég felszínesek. Viszont van olyan fiú ismerősöm, nem is egy, akik nem kimondottan magasak, mégis találtak maguknak szép és kedves csajt, szóval ne add fel, szurkolok! :)
2012. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, sok debreceni fiú kérdés van itt. Csak annyit tudok mondani, hogy a debreceni fiúk b*zik, mivel itt rinyálnak és marad nekik egymás f*rka.
2012. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ám, hogy hogy szólítanak le.

Ha épp sietek valahova, és utánam jön a srác, hogy "olyan cuki vagy, nem akarsz a barátnőm lenni?", akkor arra nem nagyon tudok mit felelni, visszautasítom. Ha ücsörgök egy padon, és ebben a helyzetben próbálkozik, akkor sokkal több esély van. Legalábbis nálam.

2012. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez általában a vidéki lányokra igaz! Sokkal jobban beképzeltek, flegmák és egyben ezerszer butábbak is vidéken a fiatal csajok. Csak a külsőre mennek, az intelektus vajmi kevés náluk. Ha normális lányokkal akarnál ismerkedni, akkor gyere Pestre, sokkal több normális, értelmes és nemesen egyszerü lányt fogsz találni, akinek az első az, hogy szellemileg hogy állsz.
2012. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként Debrecen is kisváros, sőt inkább egy óriási tanya, majd ezt érteni és érezni fogod...
2012. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!