Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül ülök itthon mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül ülök itthon mikor tüzijáték van. Hogy lehetne jobb kedvem?

Figyelt kérdés

A barátommal nem beszéltem meg,hogy menjünk ki, mostmár késő is lenne,ő messzebb lakik. A barátnőimmel lehetett volna alkalmam,de ők alkoholt akarnak inni közben így viszont nem akartam velük menni. Azt hittem mivel csak egy félóra, hamar eltelik az egész. Most mégis nagyon magányosnak és szomorúnak érzem magam.

L/18


2012. aug. 20. 20:05
1 2 3
 1/30 A.Romanov ***** válasza:

Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok... Valszeg bemegyek sétálok a Margit szigeten egyet egyedül :/


20F

2012. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Pécsen laksz?
2012. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
cserélünk?
2012. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Pécsről azért nem jönnék fel Pestre a tüzijáték miatt :DD Egyedül biztos,hogy nem megyek ki. Itthon maradok, csak ki kéne találnom valamit ami eltereli a figyelmemet ://
2012. aug. 20. 20:12
 5/30 anonim ***** válasza:
én meg dolgozok, így megnézni se tudom:/
2012. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
És ez mit keres a szex témában? de most komolyan!!
2012. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, vagy maszturbálj 1et. ;)
2012. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal én is így vagyok de ez nem veszi el a jókedvem:)



"Minden fájdalmad köszönd magadnak, nálad a kulcsa annak a lakatnak ami a börtönöd ki tudja nyitni de könnyebb a panasz vagy épp a hiszti..."

2012. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Azért a szerelem témába írtam,mert legjobban azt bánom,hogy nem mentem a barátommal. Romantikus lett volna.

Most komolyan :)

2012. aug. 20. 20:20
 10/30 anonim ***** válasza:
sztem menj ki a sráccal sétálni, én ezt tenném, pesten ilyenkor bent kuksolni elég szar lehet, én meg az ország szélében csövezek :D
2012. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!