Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos test (izmos, lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos test (izmos, lapos has, izmos fenék) kompenzálja hogy alig van mellem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 20:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

:) köszi.

Amúgy egy szóval nem mondtam hogy küldök képet..

Csak egy kérdés volt.

2012. aug. 20. 20:46
 12/25 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy milyen az arcod pedig az a legfontosabb talán, vagy Nem??? Egyébként meg a nőies kisugárzást, vonzerőt nem a mell mérete hanem az összkép fogja megadni. Nekem bejönnek a kismellű csajok. 33f
2012. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nekem szexi a kicsi mell is, de férfitől függ.
2012. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Uh, kis mell és izmos has a kedvencem, de komolyan. Nálam nincs miért szégyenkezned, sőt, aww, jó csaj lehetsz. :)
2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a paraszt válaszoló de csak viccből írtam a kérdés komolyságához mérten. Százszor le lett írva, jó a nagy mell de semmit nem ér ha a tulajdonosa egy nagy nulla. Ha kicsi a melled ne búslakodj, ha van kisugárzásod nyerő vagy! ;)
2012. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más adottságai vannak, ha te tényleg így nézel ki, akkor kihoztad magadból a maximumot. Ettől még a nagymellrajongóknak nem te leszel a kedvence... a fenékcentrikusaknál viszont frankón nyerő lehetsz!:)
2012. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ritkán múlik csak egy mellen a dolog.

volt olyan pasim aki előző csajának szinte tőgyei voltak már, aztán mégis tetszettem neki

ha izmos vagy (persze nem ilyen nagyon durva tesépítő állat :D) az szinte mindig tetszik

jelentkezzen egy olyan pasit akinek a striás, narancsbőrös, szétcsúszott popsi jobban bejön mint a feszes kis kemény :D

2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Küldj képet én megmondom őszintén a véleményem a testedről! :)
2012. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nehogy kigyúrd magad, egy nő legyen porhanyós és esetlen ne izmos! :D A pici mell meg zsír xd

f19

2012. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan barátnőm, aki szerint megfelelően nagy melle lett volna.
2012. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!