Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, izmos, feszes, kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, izmos, feszes, kerek fenék vagy nagyobb, szélesebb, kevésbé feszes fenék? Feszes testű vékony lány vagy nem feszes testű vékony lány?

Figyelt kérdés
Naponta 2* 30percet tornázok fenékre, ami látszik is, nem fogyózok csak tornázok, mert alapból vékony vagyok, egy ismerősöm kinevetett hogy felesleges az egész, ő nem sportol semmit, nem tornázik és mégis vékony. Nektek mi tetszik jobban?
2012. aug. 10. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első,a második csak a négereknek áll jól szerintem
2012. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

1 feszes fenék mindig jól jön de az se baj ha nem az.

igazából nem tudom hangulat függő :D

2012. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
1: de azoknak nagyon :D
2012. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van, aki egy feszes, kerek fenekű lány alakja helyett egy löttyedt testű, tepsiseggűét tartaná szépnek? :D
2012. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez kérdés?:)

[link]

2012. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik nem tesz fel hülye kérdéseket.
2012. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már ezer éve szeretnék egy ázsiai lánnyal járni,és nagyjából ugyanenyi ideje szeretnék egy kemény seggű ,izmos(de nem férfiasan) testű lánnyal.Sajnos nem találkoztam sok ilyennel,akivel igen,neki nem tetszettem.
2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 intrepid ***** válasza:
Természetesen a kis formás kerek. Viszont ötös amit belinkeltél, az már ijesztő.
2012. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Ijesztő? Megijedtél, nyuszi? Sajnálatos. : ' (


Amúgy nyilván a feszes test jobban bejön kb mindenkinek, az ismerősöd meg szerencsés, de attól, hogy vékony, még nincs előrébb, az igazán jó alakért tenni kell.

2012. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából az egy dolog hogy vékony de egy feszesebb nadrág bevág rajta még ha mérete is, meg van hasa is és ha pl oldalára fekszik az így lefolyik.. Nekem is van egy pici, amin dolgozok, de az a helyén marad ilyen esetben :D
2012. aug. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!