Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy pasiztok? Pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy pasiztok? Pl. Egy szabadtéri bulin? Fiúk ti mit szólnátok ha egy lány kezdeméynezne?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy nagyon helyes srác egy buliban, szerettem volna kezdeményezni és odamenni hozzá hátha lesz valami de nem mertem mert féltem, h visszautasít? Hogy tudnám ezt a fajta "félelmet" legyőzni ? meg ti mit mondanátok neki? Fiúk ti hogy fogadnátok? Vagy mti szeretnétek hallani egy lánytól?

17/L


2012. aug. 20. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.Ami tetszene az,hogy "szia,bejössz nekem" és hasonlóak
2012. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bármit, amiből kiindulhat egy beszélgetés.

nem kell félni, szerintem még örülne is neki, ha odamennél hozzá.

2012. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha csak lefeküdni szeretnél vele, akkor nyomulj rá(attól ne félj, hogy elhajt, ha úgy van, úgyis keresel mást), ha nem csak dugni akarsz, akkor inkább ne nyomulj, keltsd fel az érdeklődését(ebben ti lányok úgyis jók vagytok), aztán ha majd ő rád nyomul, akkor se add magad oda, könnyen.(bár vigyázz ne is legyél túl elérhetetlen. )

Akárhányszor rám nyomult egy csaj, azt csak megdugtam, ha egy csaj könnyen adta magát, akkor is.

2012. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokan orulnenek ha a lany kezdemenye,szoval ha teheted meny oda nyugodtan nem fog elkuldeni,ha meg sosem lattad akk megkerded ide valosi vagy,hogy hivnak,gyakran jarsz ide stb..bizz magadban siman menni fog
2012. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

és mivan ha mégis leráz? mondjuk ha csak őmaga lenne ott akkor nem lenne olyan égő, de a haverjai előtt?!

Nem csak dugni szeretnék vele.

hogyan keltsem fel az érdeklődését?

2012. aug. 20. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elküld, akkor nincs semmi, rossz lesz, és az önbizalmad csökkeni fog, meg nem lesz jó kedved, de nem olyan vészes dolog, túl teszed magad rajta.
2012. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A figyelmét a kinézeteddel tudod felkelteni. Legyél igényes, szép, vicces, ne legyél túl kihívó, de túl egyszerű sem :)
2012. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy szép dekoltázs nagyon kihívónak számít? szépek a cicieim meg nem is kicsik kb közepesek.
2012. aug. 21. 00:21
 9/11 anonim válasza:
Máskor meny oda hozzá :) amugy persze szerintem örülne neki ,de lehet hogy van csaja vagy meleg
2012. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha bejössz neki tökmind1 mit mondasz neki. ez így van fordított esetben is, ha ő menne oda hozzád.
2012. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!