Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ennyi év magány után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ennyi év magány után?

Figyelt kérdés
Most már annyira megvisel a 23 évnyi magány, amiben szenvedek, hogy teljesen frusztrált vagyok, és nem sok dolgot élvezek már az életben. Férfi vagyok, soha nem volt senkim, és dühömben képes lennék végzetes dolgot tenni.
2012. aug. 21. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt.
2012. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Először is ne sajnáld magad. 23 év, az lószar. (gondolom ennyi idős vagy)
2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Élvezd az életet.
2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tévedés. Te barátom, nem vagy férfi.
2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem vagyok férfi, mert nem dugtam meg 50 nőt minimum, ugye?
2012. aug. 21. 12:21
 6/20 Truedavidov ***** válasza:

Törödj bele, ha tovább görcsölsz rajta csak még jobban fogsz szenvedni.

Én lassan elfogadom a helyzetet, és lassan már élvezni is tudom az életet.

2012. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy férfi, mert ahelyett, hogy kimennél és változtatnál az életmódodon a felfogásodon itt rinyálsz.
2012. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

muszáj beletáplálni, hogy attól hogy nem jött össze neki egy nővel sem, már nem is férfi?


igazatok van, még rúgjatok bele

2012. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért nem vagy férfi, mert nem dugtál meg 50 nőt, hanem azért, mert ücsörögsz a gép előtt, áldozatként tekintesz magadra, ahelyett, hogy magadba néznél, elgondolkodnál azon, hogy min kéne változtatni, és "tökösítenéd" magadat.
2012. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te nem vagy férfi. egy nyávogós p*cs vagy. énis egyedül vagyok, de lehet így élni. szeretnék barátnőt, és addig nem adom fel amíg össze nem jön :) javaslom ezt neked is.
2012. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!