Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedül vagyok, nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim, de akarok nagyon, szeretnék bulizni, és csajozni, szeretnék barátnőt de az az érzésem hogy nem lehetséges. És 21 éves fiú vagyok és sokszor szenvedek emiatt. Szerintetek van még remény számomra is?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni szeretném magamat, tudom én is felelős vagyok a sorsomért. De egész életemben csakis kizárólag tanultam és dolgoztam, sose voltak ugy igazán barátaim, barátnőim, szűz vagyok, 21 évesen, rohadt magányosnak érzem magamat, nem tudok elmenni sehova szórakozni, emberekkel ismerkedni. De ha barátokat nem is, de legalább barátnőt szeretnék (és nem a sex miatt). Nekem elsősorban társra van szükségem, akit szerethettek, simogathatok, ölelhettek, elmehettek vele szórakozni, akivel le tudnám élni az életemet és aki elfogad az összes hibámmal és jó tulajdonságommal együtt. Próbálkoztam az internetes ismerkedéssel, de hülye voltam, nem volt fényképem, most már ugyan van. De attól tartok, hogy még így is visszautasíthatnak.


Ha tud valaki valamilyen tanácsot adni, írja le

Tudom, kicsit eltértem a témától, mert a magányomról és a barátok nélküliségről is írtam. De csak azért tartottam fontosnak leírni, mert szerintem ez összefüggésben van a szerelmi helyzetemmel is.



2012. júl. 24. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Neked első sorban egy pszichoterápiára lenne szükséged.
2012. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen pszichoterápia, sőt biztos hogy nem. Ez csak egy élethelyzet ami így alakult. A pszichológus csak a pénzedet viszi, a problémáidat neked kell megoldani, ki kell törnöd ebből az ördögi körből.
2012. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz nyugodtan,ha gondolod.Átérzem a helyzetedet.17L
2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Lehet hogy nem hiszitek el, de nagyon jól esik írni ezekről a dolgokról és választ kapni rá, legyen az akár biztató, vagy építőjellegű kritika

2012. júl. 24. 22:52
 6/19 Freeza válasza:
0%
Először fizess be egy ribancra, aztán a szüzesség már nem lesz gond.
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem tenném meg egy lánnyal sem.
2012. júl. 24. 22:57
 8/19 A kérdező kommentje:
Mármint nem használnám ki őket.
2012. júl. 24. 22:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Pár tanács!

A nőket hanyagold egy időre, mert a nagy része nem együttérző, ha ezt érzik rajtad, akkor véged! Én is ilyen vagyok tudom sajna!

Amit ajánlani tudok, sport, művészet, akármilyen hobby. Én kondizni és boxra járok! Meg a másik a motor(donor vagyok):), de még egyedül is imádom hajtani a gépet! Olyan mintha a lelkemet adnám ki az úton!

Ha neked a tánc, színészkedés, bulizás, zenélés, vagy ez meg az tetszik, akkor hajra!

Én is a padlón vagyok egy lány miatt! Ő elhajtott, mert megérezte, hogy nagyon akarom!

De akkor már ha lehet elfoglalom magam, olvasok, nyelvet tanulok, szakdogát írok....., ne gondoljak semmire!

2012. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

"Nekem elsősorban társra van szükségem, akit szerethettek, simogathatok, ölelhettek, elmehettek vele szórakozni, akivel le tudnám élni az életemet és aki elfogad az összes hibámmal és jó tulajdonságommal együtt."


Ezt a mondatodat azért másoltam be, mert szerintem minden lány legbelül egy ilyen srácot szeretne, akinek nem csak a szex számít. És az internetes társkereső lapok nem igazán jönnek be szerintem, sem a facebook, sem az összes közösségi oldal. Ha egy igazi barátnőt szeretnél, akkor vele nem az interneten fogsz megismerkedni. Inkább menny el egy buliba, bárba vagy bármilyen szórakozóhelyre és ISMERKEDJ! Legyél magabiztos, mert a legtöbb lánynak ez jön be :)

2012. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!