Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten! Miert csinaljak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten! Miert csinaljak ezt a fiuk? Most akkor hogy oltozzenek a csajok?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj ki van oltozve, szexisen fel van oltozve, esetleg miniruha van rajta, van kinn van a hasa vagy dekoltazsa, akkor azzal jonnek, hogy mekkora ribi... viszont ha ugy vesszuk a fiuk csinaljak ezt a csajokbol, mert az ilyen csajoknak a kepeit mindig lajkolgatja, irnak ala kommenteket, hogy jaj, de szexi vagy, milyen dogos, mig az olyan csajok, akik rendesen fel vannak oltozve labdaba sem rughatnak.
2012. aug. 21. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne a fészbukhuszàrokra szàmolj, azok szora sem méltok. Keresgélj a valo életben, hidd el, vannak normàlis fiuk is, akik téged akarnak megismerni:D Akik tartalmas tàrsra vàgynak! Türelem:)
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hát persze, az árut z eladótól kell kérni :)

amúgy lehet csinosan öltözködni mértékkel is, a kevesebb néha több, tartja egy bölcs mondás

2012. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen ribisen öltöző lányok olyanok, mint a zsiráf.


Szép, szép, de otthonra nem kellene.

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú ilyen, hál'isten ... :/

De marha sok akad, és sajnos igazad van ...! :/

19/L

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a ruhakollekció szerintem tökéletes:

[link]


(Egy 25 éves férfi véleménye)

2012. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Meglehet találni az arany közép utat. És lehet hogy velem van a baj, hogy nem értem egészen... A "ribisen" öltöző lányok a fiuk miatt öltöznek ugy, azért hogy a fiuk őket is megnézzék?
2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ribisen oltozo lanyoknak fäszhianyuk van.
2012. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan kis beteges dolog. A fiúk jelentős része azt szeretné, hogy a nője csadorban járjon, bujjon el más férfiszemek elől, más nők meg lehetőleg egy szál spárgában rohangásszanak, az urak legnagyobb örömére. Valószínű, a legtöbb magyar férfiban lakik egy kis mohamedán.
2012. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak azert akadtam ezen ennyire ki, mert viszonylan normalisan oltozkodom, megprobalt felszedni egy pasi, de nem adtam konnyen magam, es azota nem beszelunk. Az utobbi idoben azt vettem eszre, hogy ismerosnek jeloli az ilyen csajokat, akik szinte mindenuket kiteszik, es kicsit rosszul esik, mert nekem meg tetszik a srac...Szoval tenyleg nem tudom, mi legyen
2012. aug. 21. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Van csinos de visszafogott ruha is.(pl. lenge,a vállat szabadon hagyó cucc,minifarmer)

A mélyen dekoltált,haskirakós ruhák,cicagatya,leopápárdmintás cuccok,fekete csizma(nem télen) tényleg ribisek.

Az atléta,minifarmer,,feszülős póló nekem tetszik,szerintem azok jöhetnek. 16/F (nem facebukker,normális)

2012. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!