Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, próbálkozzak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, kb 2 hete, tegnap elmondta h tetszik nekem, erre ő " én is kedvellek de mint barátot" próbálkozzak még, vagy jobban megismerni a lányt, és ő is engem, hátha megváltozik a véleménye, vagy a már nem nagyon fog változni. Előre köszönöm a válaszokat
2012. aug. 20. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Friend zone :( sajnálom.
2012. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legyél a barátja, lehet, hogy most arra van szüksége..

És még ki tudja, bármi lehet belőle:)

2012. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ki tudja, papírforma szerint friend zone, vagy más szavakkal AranyosSrác, de sokszor nem jön ám be a papírforma, főleg ha nem egységnyi plázamacska.


Azért pár hónap után add fel.

2012. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja... különben nekem egy ilyenből nőtt a legjobb barátom, szóval csak a csajozást add fel, a barátkozást ne.
2012. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
a csajozást se add fel! én 1 éven keresztül voltam barátzónába... de mikor kitörhettem volna megismertem egy másik lányt, ha Ő nem jött volna, akkor lehetséges hogy összejött volna a ,,baráttal'' :) szóval kitartás, semmi sem lehetetlen!! férfiként nem értheted a nőket, egyszer kell hogy elpattanjon valami, és akkor akár 180 fokot is fordulhat a hozzá állása!
2012. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5, hmm, hmm, hát ebben bizony igazad van. Ha van az Univerzumban valami, amit garantáltan kb. képtelenek vagyunk megérteni, az a női lélek. Igazad van, nem szabad feladni.
2012. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, biztatásokat akkor még nem teszek le róla :D mindenkinek megy a zöld pacsi
2012. aug. 21. 15:44
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem plázacica meg nem is váltogatja a pasiakt félévente (rég volt már barátja)
2012. aug. 21. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
nálam először nem is kerülhet máshova, mint barát zónába. tovább lehet onnan jutni.
2012. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, jé, egy normálisan gondolkodó hölgy! Ritka vagy, ugye tudod? :)
2012. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!