Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek e kettő melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek e kettő melyik stílus be jön inkább?

Figyelt kérdés

sziasztok, nem tudom, hogy a fiúk többségének milyen lányok jönnek be, leginkább most tini fiúkhoz szólnék. (egyik sem pláza pcsa stílus! )


van az elegáns: szép ápolt francia körmök,vékony törékeny test, kifinomult vonások, kis smink, szép elegánsabb csinosabb lányos ruhák , most linkelek pár kiegészítőt:

[link]

[link]

www.google.hu/imgres?hl=hu&sa=X&biw=1366&bih=548&tbm=isch&tbnid=jVByw92JzybsPM:&imgrefurl= [link]


vagy a másik, hogy átlagos testalkat, kicsit cicás szemek, és ilyen stílusú ruhák, kiegészítők, nem 'elegáns':

[link]

[link]

[link]

(a ruhákat nézzétek)



16L


2012. aug. 21. 15:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kettő közül*
2012. aug. 21. 15:19
 2/14 anonim ***** válasza:
A legtöbben lehet,hogy a másodikat mondják,de az utcán biztos az első típust nézi meg mindenki.A 2. azonban jobban illik a korosztályodhoz.Én nekem amúgy meg mind1,talán az első.A 2. olyan kislányos.
2012. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kettő közül az első.
2012. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az elsőőőő
2012. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi ja és kort is irjatok:)
2012. aug. 21. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
A második képekin bohócok vannak.Egyértelműen az első..
2012. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok,de szerintem ez a két véglet a túl konzervatív és a"bohóc"...nem hiszem hogy a legtöbb fiúnak ez jön be csak a két véglet... szerintem itt a legtöbb fiú a farmeros feszűlős pólos csajokat szeretik ami mégis mutat valamit de nincs ki mindene a lánynak,de ez a szexisebb "lazább" stílus nyerő,legalábbis az én tapasztalataim szerint:D
2012. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. aug. 21. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Első !!!!

A második olyan mint egy ovodás gyerek :-)

2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a 2. on fura japánok/kinaiak vannak azt biztos nem az első inkább de az se a nekem bejövö stilus egy lánynál:D 17F
2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!